אביטן: "מבקשים אחידות מינימלית מהשופטים"

מאמן חדרה התייחס לתיקו מול הפועל ת"א. למה: "היינו צריכים לכבוש עוד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
שנה גודל פונט א א א א

הפועל תל אביב והפועל חדרה נפרדו הערב (שבת) בתיקו 1:1 לאחר משחק חם בו גם אותו, בדומה לשניים הקודמים, האדומים סיימו בעשרה שחקנים.

ניסו אביטן, מאמן חדרה, התייחס למשחק: "אני מאוכזב מאוד הפועל תפסה אותנו פעם אחת וכבשה, היינו ראויים ליותר מנקודה אבל בנסיבות זה בסדר. עשינו התאמות לאיך שהם עמדו על המגרש וזה ביטל אותם לגמרי והייתה עדיפות ברורה בחצי השני, ואני יוצא מפה מאוכזב".

"אני לא מאמן שמזלזל חלילה בשחקנים שלי ,כולם יודעים את הבעיות והתקציב, אנחנו עובדים קשה להשאיר את הקבוצה בליגה ואנחנו מאמינים שיכולים. לא הוגן לדבר על שופט, כולם צריכים לקבל אותו יחס, לא יודע אם הגיע לאזוגי צהוב שני או לא, לא הייתי בטוח בכלל שזה הוא, אומרים לך אחרי תפיסה לוותר על הצהוב, אם אתה בדין ודברים עם השופט ואז שחקן של הפועל משתולל על השופט והוא לא שמע ולא ראה, אנחנו לפחות מבקשים אחידות".

בורחה למה, מאמן הפועל ת"א שרושם משחק שלישי ברציפות ללא ניצחון: "יכולנו לכבוש את השני, היו לנו הזדמנויות, לא כבשנו וסיימנו עם עשרה שחקנים, זה עשה את הכל יותר קשה".

"המאמץ היה טוב מאוד רצינו 3 נקודות לא הצלחנו אבל נמשיך קדימה. ברור, אנחנו עובדים קשה מנתחים ומתרכזים במשחק הבא. צריכים לוודא שכל מקרה הכרטיסים האדומים לא יקרה שוב".

למה מעודד להמשך (אלן שיבר)
למה מעודד להמשך (אלן שיבר)

אלעד מדמון, מלך שערי הליגה שהבקיע שוב הערב: "נורא כיף להבקיע כבר חמישה שערים, מקווה להמשיך ולא לעצור, הנקודה מאוד חשובה להמשך הדרך שלנו. חברים שלי לקבוצה נורא תומכים בי".

"נורא אוהבים אותי עוד מהנוער והילדים האמינו בי ונתנו לי את הביטחון. חדרה זה בית חם ואוהב שנותן לי את הכלים להצליח".

דן איינבינדר, התייחס למשחק: "סיימנו עוד משחק עם 10 שחקנים, זו פעם רביעית מתוך שמונה משחקים, אני חושב שזה יותר מידי. נדבר על זה, נחשוב על זה, ניקח אחריות כולנו. אלו שקיבלו אדום עשו זאת מרצון והקרבה וכולנו נצטרך ללמוד מזה.

"אנחנו צריכים להתרכז במה שקורה במגרש, אם יש לי אפשרות לראות מעבר כקפטן אני מעביר דברים הלאה אבל, גם ב-10 שחקנים היינו צריכים לנצח קיבלנו גול לא מחוייב וזו אחריות שלנו".

הלהיט של הליגה. אלעד מדמון (אלן שיבר)
הלהיט של הליגה. אלעד מדמון (אלן שיבר)
נפרדו עם נקודה (אלן שיבר)
נפרדו עם נקודה (אלן שיבר)