חייל נוסף נפגע, שטייף בהכרה: פרטים חדשים

השופט נפגע בגבו ובגפיים. סגן מנהל ביה"ח: "פציעה לא קלה, אך הוא מתקשר"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין
שנה גודל פונט א א א א

עולם הספורט בכלל, והכדורגל הישראלי בפרט, התבשר היום (שבת) בבשורה קשה: ניב שטייף, שופט ליגת העל, נפצע קשה מפגיעת טיל נ"ט בצפון הארץ.

שטייף, חייל מילואים, נפגע מירי שבוצע משטח לבנון לעבר מוצב צה"ל במרחב מתת שבגליל העליון. באותו אירוע נפגע גם חייל נוסף. עוד דווח שבעקבות אותו שיגור, צה"ל תקף בתגובה מטרות טרור בלבנון בארטילריה כבדה.

שטייף עצמו הגיע באופן מוסק לביה"ח רמב"ם שבחיפה עם פגיעות גב וגפיים, ומיד עבר סדרת ניתוחים ארוכים ומורכבים. לאחר שנותח, הוא אושפז בהכרה ביחידה לטיפול נמרץ. בבית החולים אישרו לערוץ הספורט שמצבו של השופט התייצב והוגדר בינוני.

ד"ר אבי ויסמן, סגן מנהל ביה"ח רמב"ם, אמר: "אתמול בשעות אחה"צ הגיע לביה"ח רמב"ם שופט הכדורגל ניב שטייף, חבר אישי. אני לא רק סגן מנהל בית החולים, אני גם הרופא של הפועל חיפה. פגשתי אותו הרבה במגרשים, אני מכיר גם את ארוסתו, קשר טוב ומאוד אישי. הוא הגיע עם פציעה לא קלה, מרובת איברים. נותח במהלך הערב והלילה, יצא מחדר ניתוח והועבר כרגע לטיפול נמרץ שם הוא מאושפז. אני יכול לומר שהוא ער, בהכרה מלאה, מתקשר עם הסביבה - ואנחנו מקווים לטוב".

מנכ"ל איגוד השופטים יריב טפר ויו"ר הועדה המקצועית לירן וקסברגר ביקרו היום את המשפחה של שטייף ברמב"ם, כאשר יו"ר האיגוד גיורא ענבר פגש לא מזמן את ניב בשטח ונמצא בקשר גם הוא עם המשפחה.