עם פתיחת המחצית ה-2: שחקני הפועל ת"א שעזבו את יציעי בלומפילד

ביקורת על ביטון, גוטליב וזריהן שלא נכללו בסגל למשחק. אחרי הקאמבק הגדול מול ק"ש, בהפועל ת"א מודים: "לא היינו חוזרים בלי הקהל. אין הרבה מה לחגוג, אבל ההישרדות לא הייתה מובנת מאליה". טענות קשות לקונטה על ההרחקה: "כל העונה נכווינו ממנו"

הדר יעקבי
הדר יעקבי
שנה גודל פונט א א א א

זו לא היתה עונה מוצלחת עבור הפועל תל אביב, אבל אתמול היא סוף סוף נגמרה עם חיוך. האדומים של חיים סילבס הצליחו אמש (שבת), בניגוד לכל הסיכויים, לסגור פער של שני גולים כשהם בעשרה שחקנים ובסגל מלא חוסרים - בדרך ל-2:2 עם עירוני קריית שמונה והישארות בליגת העל גם בעונה הבאה.

"אין לנו הרבה מה לחגוג", אמר שחקן בקבוצה, "לא ניצחנו, לא לקחנו תואר, לא הגענו לאיזה הישג. אבל גם להישאר בליגה לא היה מובן מאליו בחודשים האחרונים, אז כן, אנחנו שמחים".

גורם במועדון הוסיף: "אני לא יודע איפה היינו בלי הקהל. היה לנו מזל גדול שזה היה משחק בית, עשינו בשכל שפתחנו את שער 8, שמכרנו כרטיסים בזול. לא היינו מצליחים לחזור בלי הדחיפה של הקהל, הם הרימו אותנו".

למרות הסיום המתוק, במועדון לא חסכו בביקורת על הבלם אנטואן קונטה שספג כרטיס אדום כבר בדקה העשירית. "כבר לפני כמה חודשים הצענו לשלם לו את החוזה שלו ושיעזוב אבל הוא לא הסכים. כל העונה נכוונו ממנו" סיפר גורם במועדון. הקבוצה תהיה בחופש ביומיים הקרובים אך גם אחריהם קונטה לא צפוי לשוב לאימונים.

עוד נושא שצף אמש נוגע דווקא למי שלא יכלו לקחת חלק במשחק. שחקני הקבוצה ניב זריהן, בן ביטון ואדי גוטליב הפצועים עזבו את המשחק קצת אחרי תחילת המחצית השניה מסיבה לא ברורה וספגו גם הם ביקורת.

כעת הפועל תל אביב נמצאת עם הפנים קדימה, לעידן חדש תחת האחים מינצברג. מאיר תושב שהגיע לביקור בארץ נכח אמש באיצטדיון, כמו גם שרון ניסנוב. "עכשיו אפשר סוף סוף לעבוד כמו שצריך על העונה הבאה", אמרו במועדון.

"הצענו לשלם את החוזה ושיעזוב, הוא לא הסכים". קונטה (צילום: אלן שיבר)
"הצענו לשלם את החוזה ושיעזוב, הוא לא הסכים". קונטה (צילום: אלן שיבר)