דראפיץ': "אנחנו הפועל ת"א, ניסינו ללחוץ"

מאמן האדומים אחרי ה-5:2: "בונקר? אנחנו לא הפועל חדרה. שילמנו מחיר"

הדר יעקבי
הדר יעקבי
שנה גודל פונט א א א א

הפועל תל אביב הובסה היום (ראשון) 5:2 מול מכבי חיפה, במשחק בו האדומים של ניסו ללחוץ אך ספגו רביעייה במחצית הראשונה. בסיום המאמן סלובודן דראפיץ' התייחס בהרחבה לסגנון המשחק.

סלובודן דראפיץ': "מכבי חיפה התפוצצה עלינו בחצי השעה הראשונה, ניסינו לשחק כדורגל וללחוץ את מכבי חיפה. קיבלנו שערים שלא צריך לקבל, העדפנו ללחוץ עד הסוף וזאת התוצאה. הייתה בעיה הגנתית והשערים הגיעו מטעויות שלנו, הגענו לכמה וכמה מצבים. כשאתה משחק רע בהגנה אתה משלם מחיר".

"אנחנו לא הפועל חדרה, אנחנו הפועל תל אביב. ניסינו ללחוץ, ספגנו שערים שלא צריכים לקרות אבל זה קורה לפעמים. ספגנו ואנחנו צריכים להסתכל על דקות טובות, היו כאלה. נמשיך הלאה. יש לנו את גביע המדינה, אבל הפגרה באה בזמן. יש לנו ארגונים לעשות, נעמיד את ה-11 הכי טובים שיש להפועל תל אביב. היא צריכה להיות טובה יותר ותהיה טובה יותר. אנחנו לא יכולים לדבר על הרכש עכשיו, יש לנו עוד כמה משחקים עד החלון בינואר. כשיגיע ינואר נשב ונתחזק".

"נראה את המשחק ונלמד, אבל ניסינו לעשות דברים. ניסיתי לעשות דברים. מה שעבד נגד בית"ר ירושלים לא עבד נגד מכבי חיפה. נסתכל, נלמד ונמשיך הלאה. אני עדיין לא מרגיש שאני מצליח להטביע חותם בהפועל, זאת לא קבוצה כמו שהייתי רוצה לראות. אני רוצה ללחוץ יותר, להניע כדור יותר, אני רוצה יותר שערים. אנחנו רוצים להראות טוב יותר. אני מאמין שנעשה את זה. הפועל תל אביב לא בסכנת ירידה ולא תהיה שם, שיחקנו לא טוב נגד הקבוצה הכי טובה בארץ וזה יכול לקרות. הליגה ארוכה ואנחנו צריכים להסתכל הלאה, נחכה למכבי חיפה בסיבוב הבא אצלנו".

סטפן מרינוביץ' הוסיף: "יום לא טוב. משחק קשה, אבל התחלנו טוב מאוד. היו לנו הזדמנויות טובות, אבל השער הראשון היה יכול להמנע. עשרים הדקות אחריו היו רעות מאוד ורשלניות מאוד, לא קל לחזור מזה. לא אהבתי אף פעם להאשים, זה משחק קבוצתי ואני יכול לטעות. שחקן אחר יכול לטעות ובסופו של יום זה קבוצה. כל אחד יקח את האחריות שלו, ככה אני רואה את הכדורגל. אני מאוכזב גם מעצמי. היו רגעים טובים, אחרי 0:3 המשכנו וזה חיובי".

לא היום של הפועל תל אביב (דני מרון)
לא היום של הפועל תל אביב (דני מרון)
לא קל (דני מרון)
לא קל (דני מרון)