אכזבה בהפועל תל אביב: "לא שמחים מניצחון כזה"

למרות ה-1:2 על ק"ש, האדומים לא התלהבו. וגם: סוגיות אזולאי וקנצפולסקי. צפו בתקציר

הדר יעקבי
הדר יעקבי
שנה גודל פונט א א א א

למרות הניצחון 1:2 אמש (ראשון) על עירוני ק"ש, הפועל תל אביב מאוכזבת. שחקניו של דראפיץ', שעלו לשחק בורוד, אל מול איצטדיון ריק מקהל, אומנם לקחו את מלוא הנקודות אבל הציגו יכולת לא טובה.

בסיום המשחק שררה דממה בחדר ההלבשה, בשונה מהאווירה הרגילה של אחרי נצחונות, הפעם אי אפשר היה לראות ריקודים או לשמוע מוזיקה: "איך אפשר לשמוח על ניצחון כזה? נראינו קטסטרופה", שיתף אחד השחקנים בסיום, "אחד המשחקים הגרועים של הפועל תל אביב. מה שקרה על הדשא זה נס, לא הגיע לנו לנצח".

"הדבר הטוב היחיד שאפשר לקחת מהמשחק הזה, זה שלוש נקודות" ציין גורם בהפועל תל אביב, כשגם הוא הודה שהפנדל שנשרק לזכותם, וההרחקה של הופמייסטר היו גבוליים. אבל היו גם מי שחלקו עליו, והחמיאו לקפטן דן איינבינדר, כובש השער, ששוב גילה מנהיגות ויכולת ניצול מצבים שכל כך חסרים להפועל תל אביב.

המנהיג של הפועל. איינבינדר (דני מרון)
המנהיג של הפועל. איינבינדר (דני מרון)

מה שעוד היה חסר להפועל תל אביב אתמול, הם שני שחקנים, שלומי אזולאי ואל ים קנצפולסקי. במקרה של אזולאי זהו השבוע השלישי שהוא נעדר מהסגל, כששוב דראפיץ' מחמיא לו על היכולת שהוא מראה באימונים למרות ששוב הוא בוחר שלא לעשות בו שימוש. קנצפולסקי לא נכלל גם הוא מסיבות מקצועיות, כשבהפועל תל אביב משתפים כי החסיר את האימון ביום חמישי בעקבות גיוסו לצה"ל, ומאחר שהסגל עמוק היו חייבים לעשות ויתורים כואבים.

דוד קלטינס התראיין בסיום המשחק ואמר: "עשיתי טעות שעלתה בגול, אבל אני שלם עם עצמי ויודע שאני נותן מאה אחוז בכל משחק, אז גם ביום פחות טוב אני שלם עם עצמי. הגענו למשחק בתחתית הטבלה, ידענו את החשיבות של המשחק, זה לא הלך קל, משחק פחות טוב שלנו אבל לקחנו את הנקודות וזה מה שחשוב".

בנושא אחר, אודליה פרידמן המנכ"לית היוצאת, צפויה לסיים את תפקידה באופן רישמי השבוע, כשרואה החשבון לירן מוכתר ימלא את מקומה. מוכתר כבר סיכם את תנאיו לפני מספר שבועות ובימים האחרונים החל לעבוד "על אש קטנה" מאחורי הקלעים.

תסיים את דרכה השבוע. פרידמן (אלן שיבר)
תסיים את דרכה השבוע. פרידמן (אלן שיבר)