אוהדי הפועל ת"א שוחררו והורחקו ל-60 ימים

6 העצורים שהגיעו לתמוך בקבוצה בבלומפילד נענשו אחרי הקטטה עם השוטרים

הדר יעקבי
הדר יעקבי
שנה גודל פונט א א א א

בלאגן מחוץ לבלומפילד. בעקבות העונש שקיבלה הפועל תל אביב, האדומים עלו אמש (ראשון) לשחק את המשחק נגד קריית שמונה מול יציעים ריקים, כשמחוץ לאצטדיון התאספו אוהדי הקבוצה האדומה במהלך המשחק. במהלך האירועים, פרשי המשטרה הגיעו על מנת לפנות את האוהדים האדומים שהתאספו בכביש הצמוד לבלומפילד, ובמקום התפתחו עימותים בין הכוחות לקהל שנכח במקום. ששת האוהדים שנעצרו, כולם אוהדי הפועל תל אביב, שוחררו הבוקר והורחקו כולם ל-60 ימים.

כוחות המשטרה ניסו, לכאורה, להזיז את אוהדי הפועל ת"א מהכביש לעבר המדרכה. האוהדים זזו כגוש אחד לעבר המשטרה ברגע שהגיעו הכוחות, ולאחר מכן החלו לשיר נגד השוטרים. אז, לפי החשד, שוטרים החלו להכות את אוהדי הפועל תל אביב. כפי שניתן לראות בסרטון, האוהדים עלו למדרכה לאחר תנועתם של מספר שוטרים על סוסים. שוטרים אחרים, המלווים בכלבים, נכנסו לשוחח עם אוהדי הפועל.

מספר אוהדים ניסו לצלם את השוטרים, ולפי החשד השוטרים בתגובה אמרו כי "אחר כך אתם תבכו ותשאלו למה מרביצים לכם". צפו בתיעוד נוסף >>>>

ממשטרת ישראל נמסר אחרי העימותים כי "במהלך משחק כדורגל המתקיים הערב בבלומפילד ללא קהל של הקבוצה המקומית, הגיעו כ-120 אוהדים בתהלוכה לאיזור האצטדיון כשהם חוסמים את התנועה וקוראים קריאות נאצה כלפי השוטרים.

"מפקד כוח המשטרה כרז לאוהדים מספר פעמים לעזוב את המקום ולאפשר את פתיחת הכביש לתנועת כלי רכב. לאחר שהאוהדים לא נשמעו להוראה, הדפו השוטרים את האוהדים לעבר המדרכה. 6 אוהדים שהפרו את הסדר, נעצרו לחקירה".

מראות קשים מחוץ לבלומפילד
מראות קשים מחוץ לבלומפילד