לוגאנו לאוהדיה: "אל תרכשו טיסות לישראל"

גורמים בהתאחדות לכדורגל הכינו את ב"ש להתכונן לאירוח הגומלין בחו"ל

תומר לוי
א א א א ( שנה גודל )
(האתר הרשמי של הפועל באר שבע)
(האתר הרשמי של הפועל באר שבע)

מבצע עלות השחר החל אתמול (שישי) ומשפיע על כל תחומי החיים. במקביל לירי הטילים כלפי עוטף עזה, הדרום והמרכז, בהפועל באר שבע העריכו כי אם הירי ימשיך אז אופ"א לא צפויה לאשר להם לארח את גומלין שלב המוקדמות השלישי של הקונפרנס ליג בטרנר.

בהתאחדות לכדורגל כבר הורו להפועל באר שבע להתכונן לאירוח השוויצרים מחוץ לישראל. בתוך כך, גם ביריבה פרסמו הודעה רשמית באתר שלהם בנוגע למצב: "הנהלת הקבוצה נמצאת בקשר עם אופ"א ועם הנהלת הפועל באר שבע בנוגע למתיחות באיזור. בשלב זה, מוקדם מדי לקבל החלטה סופית, אבל בינתיים, אנו מייעצים לאוהדינו לא לרכוש טיסות לישראל, שכן אי אפשר להבטיח שהמשחק אכן ייערך בבאר שבע"..

אופ"א צפויה לבקש מהפועל באר שבע לארח את לוגאנו השווייצרית במגרש באירופה, ובקבוצה מחכים להוראות הקבוצה והוראות פיקוד העורף. אצטדיון טרנר קרוב יחסית לרצועת עזה,. הוא אף ספג פגיעת טילים סמוך למבצע שומר חומות.

המשחק הראשון בין הקבוצות, בשווייץ, הסתיים ב-0:2 לדרומיים משערים של תומר יוספי ואסטריט סלמאני. הגומלין צפוי להתקיים בישראל ב-11.8, ומקום המשחק ייקבע סופית בהתאם להתפתחות הלחימה והוראות פיקוד העורף. המשחקים של מכבי תל אביב ומכבי חיפה השבוע, נזכיר, הם משחקי חוץ ביוון ובקפריסין בהתאמה.

נקווה לשקט (אלן שיבר)
נקווה לשקט (אלן שיבר)
מעבר לתגובות