בשם האח: הכירו את ריצ'רד בואטנג

הדמיון של קשר ריינה החדש לדרק, אקס בית"ר, מורגש בסגנון המשחק. פרופיל

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
(Alejandro Rios/DeFodi Images, Getty)
(Alejandro Rios/DeFodi Images, Getty)

בני ריינה עומדת להחתים שם מעניין במיוחד בדמות ריצ'רד בואטנג, קשר אחורי בן 30 ואחיו של דרק בואטנג. דרק זכור לכולנו מהשנים בבית"ר ירושלים, בהן היה אחד הקשרים האחוריים הטובים ביותר בליגת העל וזכה בשתי אליפויות בשנתיים. כעת אחיו, שרשם קריירה לא פחות מוצלחת מסביב לעולם, מגיע לריינה

ריצ'רד בואטנג (30, 1.80 מ') שיחק במשך שנים בליגה הספרדית השנייה. הוא הגיע בגיל 18 לגרנאדה, הושאל לקאדיס וערך הופעה אחת בלבד בלה ליגה, ולאחר מכן שיחק באריס לימסול וקבוצות נוספות, כולל אוביידו (ממנה הגיע גם פייר קורנו), אלקורקון וקרטנגה.

הוא נחשב לכישרון גדול בגילאים הצעירים ושיחק בנבחרת גאנה הצעירה. בואטנג קשר אחורי שממעט להבקיע, אך מעורב במשחק ההתקפה וממעט לאבד. הוא ניצח ב-55% מהמאבקים על הכדור. לרוב הוא מניע את הכדור וחוטף במרכז המגרש. הוא נוהג לכסות שטחים רבים בזמן המשחק, בדומה לאחיו.

בואטנג נחשב לשחקן ממושמע ומנוסה בליגה הספרדית השנייה, ממנה הגיעו מספר שחקנים לארץ בחלון ההעברות האחרון, ואחד שהביע נכונות לשחק בכמה עמדות בתקופתו באלקורקון. לעתים הוא אף נוסה כבלם והגמישות היחסית יכולה לעזור לו גם בריינה.

בואטנג נחשב לשחקן חם מזג והורחק פעמיים ב-29 משחקים בליגה הספרדית, בנוסף ל-8 צהובים. זה עשוי לבוא לרעתו במקרה של העולה החדשה, שתשחק כבר בשני הקרוב מול הפועל חדרה בגביע הטוטו.

בואטנג בליגה הספרדית השנייה. ניסיון (Alejandro Rios/DeFodi Images, Getty)
בואטנג בליגה הספרדית השנייה. ניסיון (Alejandro Rios/DeFodi Images, Getty)
מעבר לתגובות