קארצב: "אומרים ששמרתי על הרגליים נגד בשאקשהיר, מכפישים אותי"

בעוד מתנהל המו"מ מול דינמו מוסקבה, עדן קארצב שפך את הלב ("99% ממה שאומרים עליי לא נכון"), שיתף בהחלטות ("הוסכם שאתאמן בצד") ומאוכזב מהתגובות ("מי שמחפש לרמוס הוא האויב הכי גדול, נתניה תמיד תישאר הבית שלי"). ראיון בלעדי

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )

מאז הצטרף עדן קארצב למכבי נתניה ב-"טרייד" ממכבי תל אביב תמורת גבי קניקובסקי בקיץ שעבר, הצליח הקשר הצעיר להיכנס בתוך עונה אחת גדולה אל תוך ליבם של האוהדים בעיר היהלומים. אלא שבימים האחרונים, בצל העסקה הנרקמת של העברתו לדינמו מוסקבה, מתמודד עדן קארצב עם ביקורות רבות מכיוונים שונים ודברים שנכתבים עליו מכל עבר.

בעוד הוא ממתין ומצפה לפריצת דרך בחילוקי הדעות שמעכבים את העסקה בין מכבי נתניה למועדון מרוסיה, עדן קארצב חש פגיעה וכאב מהביקורות ומדברים שונים שנאמרו לגבי פעולות שלו סביב העסקה. כעת, בראיון לאתר ערוץ הספורט ורגע לפני החתימה המתגבשת ברוסיה, הקשר מספר על ההנחיות שקיבל, המשא ומתן שהתנהל במקביל ויוצא נגד הביקורות כלפיו אחרי בשקאשהיר.

"99 אחוז מהדברים שכותבים עליי שאמרתי, שדיברתי או שהתנהגתי – פשוט לא נכונים", הבהיר עדן קארצב. "מההתחלה הייתי עם הראש במועדון ובמכבי נתניה, מהרגע הראשון ועד הרגע האחרון. ביום שבו קיבלתי הודעה על כך שהכל סגור לקחתי את הנעליים שלי ונסעתי, לא יכולתי להגיד כלום לשחקנים ולא חתמתי על שום דבר ובגלל זה יצאתי בפוסט שבו אמרתי לכולם שאני מאוד אוהב את העיר, את האנשים, את הקהל ואת המועדון. זה לא הגיוני מה שאומרים עליי בחוץ".

"אוהב את העיר, הקהל והמועדון". קארצב (ברני ארדוב)
"אוהב את העיר, הקהל והמועדון". קארצב (ברני ארדוב)
 קארצב מסביר התאמן בנפרד מהקבוצה: "קיבלתי הודעה לא להתאמן כדי לנסוע לחתום על החוזה בלילה. לא רצינו להגיד כלום לשחקנים, אמרנו שאני מרגיש קצת את הרגל שלי ובסך הכל זה הכי לגיטימי שיש. אני מקווה שבקרוב הכל ייסגר, אני לא מתעסק כל כך בחילוקי הטעות אבל בטוח שיסדרו את זה".

"אני רוצה באמת להגיד תודה לכל אוהדי מכבי נתניה ולעיר כולה", התרגש קארצב והוסיף על הקשיים נוכח הטענות כלפיו: "המשפחה שלי נשארה שם ועכשיו, אחרי כל הסיפורים והשמועות שיש בחוץ, הם רוצים לעזוב את העיר. נתניה בשבילי זה הבית האמיתי ואני מאוהב בה ובעיקר באנשים. מבחינתי אם אחזור לארץ זה יהיה רק לנתניה, נתניה זה הבית שלי, לא שום מקום אחר. אני באמת מצטער שעזבתי ככה, אבל מבטיח שאחזור כדי להיפרד מכולם כמו שצריך".

הקשר בן ה-22 שפך את שעל ליבו: "כואב לי לראות את חוסר הפירגון הזה מצד אנשים, אבל שמח שיש כאלו שיודעים לפרגן והם באמת החברים האמיתיים. מי שמחפש רק להרוס ולרמוס הם האויבים הכי גדולים שיש. כתבו ששמרתי על הרגליים נגד בשאקשהיר כדי לא להיפצע. זה שקר. במחצית הראשונה שיחקתי מעולה ובמחצית השנייה נתפסו לי כל הרגליים, סתם מכפישים אותי. דחפתי כדורים וג'ל אנרגיה והמשכתי עם הכאב. הקהל לא יבין את זה לעולם".
"כואב לי לראות את חוסר הפירגון" (ברני ארדוב)
"כואב לי לראות את חוסר הפירגון" (ברני ארדוב)
מעבר לתגובות