סולומון המועמד המוביל להחליף את ליידנר

אם מגן ב"ש יגיע להפועל ת"א, גרצ'קין עשוי להגיע לנגב. אוז'בולט יחתום

תגיות: ליגת העל

הדר יעקבי
א א א א ( שנה גודל )
אביב סולומון (לירון מולדובן)
אביב סולומון (לירון מולדובן)

בהפועל תל אביב ממשיכים בהכנות לקראת העונה הבאה. האדומים מאמינים שאלן אוז'בולט יחתום היום סופית, כאשר הוא יגיע בהשאלה בתשלום לעונה, עם אופציה לשתי עונות נוספות. כל התנאים כבר סוכמו לפני יומיים, וכעת כל מה שנותר זאת החתימה של סלובאן ברטילסבה. בהפועל מדגישים כי אוז'בולט מגיע על תקן החלוץ מרכזי של הקבוצה לעונה הקרובה, והוא כמובן יכול להיות מוצב גם כשחקן כנף.

בעמדת המגן השמאלי, בהפועל מעריכים שדורון ליידנר יימכר בשבועיים הקרובים לקבוצה באירופה. המועמד המוביל להחליפו במקרה כזה הוא אביב סולומון מהפועל באר שבע. במידה והמהלך הזה ייצא לפועל, מקס גרצ'קין עשוי להגיע לנגב. אגב, גם אורן ביטון הוזכר כמועמד להפועל ת"א, אך המאמצים מתרכזים בסולומון.

בהפועל מאמינים שהקשר הצעיר, אל ים קנצופולסקי, כן יישאר במועדון, זאת למרות שטרם חתם על חוזה. ליעד רמות בודק אופציות נוספות, אבל בהפועל אופטימיים לגבי האפשרות שיישאר, והוא יתאמן עם הבוגרת, אבל ישחק עם הנוער, למעט מקרים שקובי רפואה יזדקק לו. במועדון ממשיכים לחפש בלם זר, כאשר בצוות המקצועי מאוד רוצים שחקן הגנה מנוסה נוסף לצידו של אדי גוטליב. סתיו למקין בכל מקרה צפוי לקבל דקות משמעותיות העונה.

אוז'בולט (מאור אלקסלסי)
אוז'בולט (מאור אלקסלסי)
מעבר לתגובות