יתפוס אמריקה? ב-MLS התעניינו בקנצפולסקי

מחלוקת בין הפועל ת"א לקשר על סעיף השחרור, במועדון יעלו הילוך במו"מ

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם
שנה גודל פונט א א א א

מנסה לשמור על הנכס: אחרי שנראה היה שיש הסכמות בין הפועל ת"א לאל ים קנצפולסקי בנוגע לחוזה מקצועני חדש, השחקן שמככב בטורניר היורו מושך תשומת לב מקבוצות בליגת ה-MLS האמריקאית. קנצפולסקי נולד בהוואי, וגם קיבל הצעה לשחק בנבחרת הנוער של ארצות הברית. קנצפולסקי שקל, אבל האפשרות נפלה בגלל התפרצות הקורונה.

לאדומים נותרה מחלוקת בנוגע לסעיף השחרור של השחקן, כשמבחינת תנאים הצדדים מסוכמים. במועדון מבינים שהם חייבים להזדרז, אם הם רוצים שהשחקן יישאר, שכן אחרי טורניר היורו המוצלח שלו, הוא עשוי למשוך התעניינות גדולה יותר.

בכל הקשור לשחקנים הצעירים, בצוות המקצועי קיבלו החלטה שסתיו למקין ואל ים קנצפולסקי, שמככבים בנבחרת הנוער ועלו איתה לגמר היורו עד גיל 19, וכן עומר סניור יתאמנו קבוע בקבוצה הבוגרת, יהיו חלק מהסגל והם צפויים לקבל דקות משמעותיות יותר השנה.

כזכור, רק השבוע כבש קנצפולסקי את השער השני של נבחרת הנוער במסגרת הניצחון 1:2 על צרפת, שהעלה אותם למשחק הגמר מול אנגליה. בעונה החולפת הוא שיחק בעיקר בקבוצת הנוער של הפועל, ואף כבש שני שערים לזכותה. העונה הוא בכל מקרה עשוי לקחת צעד קדימה, אך לא ברור האם זה יהיה בשורות קבוצת נעוריו.

ההצלחה בנבחרת הנוער תוציא אותו לחו"ל? קנצפולסקי חוגג את השער (UEFA)
ההצלחה בנבחרת הנוער תוציא אותו לחו"ל? קנצפולסקי חוגג את השער (UEFA)