"עסקת פיירו מורכבת, מבוקש בקבוצות בכירות באירופה"

במכבי חיפה דחו את הדיווחים שהעסקה על חלוץ גנגאן פוצצה, ואישרו כי השיחות בין הצדדים נמשכות. טאלב טוואטחה חזר לאחר כחצי שנה, אך בקבוצה מחפשים אחר מגן שמאלי זר

יגאל גולדשטיין
א א א א ( שנה גודל )

מכבי חיפה קיימה אמש (חמישי) ניסוי כלים ראשון ללא שחקני הנבחרות והרכש החדש-ישן, ניקיטה רוקאביצה. ינון אליהו, שנכנס כמחליף, הרשים עם שער ובישול, כשגם דניאל סונדגרן רשם בכורה והציג פעולות טובות.

טאלב טוואטחה שב לשחק. המגן כזכור נפצע במשחק החוץ נגד פיינורד לפני חצי שנה ומאז לא שיחק. למרות חזרתו לכשירות, במכבי חיפה מחפשים מגן שמאלי זר בכיר. הצפי שאחד כזה ינחת לפני היציאה למחנה האימון בהולנד.

שחקן נוסף שבמכבי חיפה היו רוצים לראות נוחת בהקדם זה פרנטדזי פיירו. אמש דווח באירופה כי העסקה פוצצה בשל הדרישות של גנגאן, אך בכרמל הכחישו ואישרו שהשיחות נמשכות.

גורם במכבי חיפה אמר ל"ערוץ הספורט": "עסקת פיירו מורכבת, הוא מבוקש בקבוצות בכירות באירופה. יש סבלנות, אבל בודקים גם אופציות אחרות".

כזכור, לפני שנתיים מכבי חיפה המתינה זמן רב לבוגדן פלאניץ' בשל סאגת השחרור שלו מFcsb הרומנית. בדומה לפלאניץ', גם במקרה של פיירו הצוות המקצועי התרשם מאוד ולכן לא ממהרים לרדת מהעסקה.

הוא חזר, אך בקבוצה רוצים להחתים מגן שמאלי. טוואטחה (לירון מולדובן)
הוא חזר, אך בקבוצה רוצים להחתים מגן שמאלי. טוואטחה (לירון מולדובן)
מעבר לתגובות