"הגיע הזמן להעביר את הפועל לידיים אחרות"

בעלי האדומים, מאיר תושב: "גאים שסך הנכסים כיום גדול מסך ההתחייבויות"

שירי אלג'ם
א א א א ( שנה גודל )

חרם המנויים של אוהדי הפועל ת"א נמשך, וגם החששות של הבעלים מפגיעה כלכלית משמעותית. הבוקר (חמישי) שיגר בעלי הפועל ת"א, מאיר תושב, מכתב פתוח לאוהדים, בו ניסה לפנות לליבם.

"המכתב הזה מכוון אל כל אחת ואחד מכם באופן אישי. ברצוני להבהיר כי הנהלת המועדון ובראשה הבעלים, קשובים לכם. מבינים ואף מסכימים עם חלק בלתי מבוטל מהביקורות כלפינו. כפי קבוצת הבעלות הנוכחית כבר הצהירה בעבר, איש אינו חף מטעויות - וגם אם טעינו, המטרה תמיד הייתה ועודנה, טובת הפועל ת"א".

"אני יכול להבטיח שקבוצת הבעלות שלקחה על עצמה את זכויות הניהול של המועדון בינואר 2017 עושה ככל שביכולתה כדי להעמיד בכל שנה קבוצה ראויה, אך בד בבד, אנחנו עושים את מירב המאמצים להתנהל בשפיות כלכלית, שלא תוביל את המועדון לאותה סיטואציה קשה, בה היינו לפני קצת יותר מחמש שנים. כולכם זוכרים, אי אפשר לשכוח את זה".

"חשוב לציין כי בשנים שאנחנו עומדים בראש המערכת, הסרנו את האיום הקיומי מעל המועדון, וכיום סך הנכסים של המועדון גדול מסך ההתחייבויות, ובכך אפשר להתגאות".

"כולנו מבינים שהגיעה העת להעביר את המושכות לידיים אחרות, אדם או גוף עסקי בעל אמצעים גדולים משלנו, אשר יוכלו להצעיד את הקבוצה אל צמרת הכדורגל הישראלי - ומאבק תמידי על תארים, שם הוא מקומנו".

"לטובת כך, הפקדנו בידי עו"ד רועי רוזן מסמכים שחתומים ע"י כל הבעלים, כך שרוכש פוטנציאלי אשר מעוניין בקבלת זכויות הניהול, יכול לקבל את כל המידע הנדרש לשם כך - בהליך פשוט, מהיר ומקצועי. אני מתחייב על כך".

"ומאז ומעולם ראיתי את קהל האוהדים כשותפים שלי, ועל כן, עד אשר ישתנה מבנה הבעלות, אני מתכוון ליזום מפגש, אחת לחודש בין נציגי האוהדים לבין ההנהלה הבכירה, במטרה להוביל קו חדש של שיתוף וסיעור מוחות, תוך הבנה כי אוהדי הקבוצה, צריכים לקבל את האשפרות להביע את דעתם, לתרום את חלקם ולהיות מעודכנים - כי זה שלכם".

בעניין אחר, IBI בית השקעות ממשיך את שיתוף הפעולה עם הפועל הכשרה תל אביב, מרחיב את החסות - ויצטרף לראשונה כנותן חסות משנית לקבוצת הבוגרים. במקביל, תמשיך החברה גם השנה לתת חסות משנית לקבוצת הנשים וחסות ראשית לקבוצת הנוער. במסגרת החסות, הלוגו של IBI יתנוסס על גב מדי שחקני הקבוצה הבוגרת מתחת למספרי השחקן.

מסר של פיוס. תושב
מסר של פיוס. תושב

 

מעבר לתגובות