מכבי חיפה לא תמכור את מוחמד אבו פאני לפני אולימפיאקוס

קשר הירוקים היה ונשאר המועמד המוביל לעזוב הקיץ, אך אם לא תגיע הצעה יוצאת דופן - הוא יישאר לפחות עד צמד המשחקים במוקדמות ליגת האלופות. סלטיק וקבוצות נוספות עוקבות

יגאל גולדשטיין
א א א א ( שנה גודל )

קשר מכבי חיפה, מוחמד אבו פאני הוא המועמד המוביל להימכר הקיץ, אך אם לא תגיע הצעה יוצאת דופן הוא ישאר באלופה הישראלית עד לצמד המשחקים נגד אולימפיאקוס במסגרת הסיבוב השני של מוקדמות ליגת האלופות. במכבי חיפה מעוניינים שהקשר יעמוד לרשות הצוות המקצועי, אך מנגד לא יעמדו בדרכו במידה ותגיע הצעה על סך 1.5 מיליון אירו ומעלה.

סלטיק מעוניינת באבו פאני שעשוי לשתף פעולה עם ליאל עבדה בקבוצת הפאר הסקוטית. לפי שעה אין שיחות בין אלופת סקוטלנד למכבי חיפה. מלבד סלטיק יש קבוצות נוספות שמעוניינת בקשר נבחרת ישראל. אחרי צמד המשחקים נגד אולימפיאקוס צפויות התפתחויות בגזרתו.

כזכור בקיץ שעבר ביקש השחקן לצאת לאירופה, אך בסיום מו"מ עיקש הוא נשאר לעונה נוספת, אך עם הבטחה שהוא יוכל לעזוב בקיץ הנוכחי. על העמדה של אבו פאני נמצאים הקפטן, נטע לביא והכשרון העולה, מחמוד ג'אבר שצפוי לשדרג את כמות הדקות שלו. עדן שמיר שמחזיק בחוזה בסטנדרד ליאז' הוא מועמד מוביל להצטרף למכבי חיפה במידה ואבו פאני ימכר.

יקבל את הדקות במקום אבו פאני. ג'אבר (צילום: אלן שיבר)
יקבל את הדקות במקום אבו פאני. ג'אבר (צילום: אלן שיבר)
מעבר לתגובות