במכבי ת"א מקווים: זהבי יודיע היום על עתידו

האם הסאגה הגדולה של חלון ההעברות בכדורגל הישראלי תגיע סוף סוף לסיומה? נציג הבעלים, ג'ק אנגלידיס, שוחח בימים האחרונים עם השחקן, אופטימיות בחדר ההלבשה לגבי הצטרפותו

תגיות: ליגת העל

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )

במכבי ת"א מקווים שסאגת ערן זהבי תגיע לסיומה כבר היום (חמישי), כשהשחקן, לטענת מקורביו, אמור להודיע היום על החלטתו האם לשוב לצהובים. הכוכב הישראלי אמור להמריא הבוקר מיוון להולנד שם נמצאים ילדיו במסגרות הלימודיות. חוזהו אגב, מסתיים רק בסוף החודש באופן רשמי. "נדע כשערן יקבל החלטה" אמר אחיו אבי לערוץ הספורט.

נציג הבעלים, ג'ק אנגלידיס, שוחח עם זהבי במהלך חופשתו במיקונוס ולטענת גורמים במכבי, השיחות התחדשו רק בימים האחרונים אחרי שנעצרו לאחר הפציעה ממנה סבל, ובגללה עבר ניתוח, אבל מהר מאוד חזרו הצדדים לתקשר באמצעות סוכן השחקנים רונן קצב.

בינתיים בארץ, בחדר ההלבשה של מכבי ת"א עשו משאל הומוריסטי בין השחקנים לפני העלייה לאימון אתמול האם זהבי יגיע או לא. רק שניים מתוך כל השחקנים שנשאלו (מדובר בצעירים), טענו כי הכוכב לא יגיע, בעוד היתר אמרו כי לדעתם החוזה כבר נסגר ורק בדיקות רפואיות מפרידות בין חתימה והודעה רשמית.

במכבי לוקחים בחשבון שאם זהבי יצורף, הצהובים ימלאו את בלומפילד וישברו שיא במכירת מינויים ובמכירת חולצות של שחקן אחד ולא מתרגשים מהסכום אותו הוא יכול להרוויח אם יגיע, כ-1.2 מיליון יורו בעונה בחוזה לשנתיים כולל בונוסים וסעיפים על הישגים אישיים וקבוצתיים. 

זהבי. יקבל החלטה הערב? (Getty)
זהבי. יקבל החלטה הערב? (Getty)
בחדר ההלבשה מאמינים שזהבי יצטרף
בחדר ההלבשה מאמינים שזהבי יצטרף
מעבר לתגובות