מכבי חיפה הגישה הצעה חדשה לגולדברג

אחרי העונה המוצלחת, האלופה רוצה להאריך את הקשר עם הבלם לשלוש שנים. פינה דומה תעשה לקפטן נטע לביא, שמסיים גם הוא את החוזה בסוף העונה הבאה. וגם: הרמז של חוסה רודריגס

יגאל גולדשטיין
א א א א ( שנה גודל )

אחרי הבטחת האליפות, במכבי חיפה מתכננים את העונה הבאה. הבלם שון גולדברג קיבל היום (חמישי) הצעה להאריך את חוזהו לשלוש עונות נוספות מעבר לחוזהו עד תום העונה הבאה. עוד על הפרק: במועדון מקווים להאריך את החוזה של הקפטן, נטע לביא שמסתיים גם הוא בעונה הבאה.

בתוך כך, במכבי חיפה ממתינים להחלטתו של השוער, ג'וש כהן האם לחתום על חוזה חדש או לסיים את ההתקשרות עם הירוקים לאחר שלוש שנים. בשורות האלופה אין כוונה למשוך את הנושא, ובמידה וכהן לא יישאר בקבוצה, יוחתם שוער אחר לפני פתיחת האימונים. בכרמל מעריכים שכהן טרם קיבל הצעה רשמית מקבוצה ב-MLS או מליגה בכירה יותר. בנוסף, כהן זקוק לשנתיים נוספות בישראל על מנת לקבל את האישור המיוחל לשחק במדי נבחרת ישראל.

בינתיים, חוסה רודריגס, שעתידו במועדון עדיין לא ברור, הגיב לפוסט של צ'ארון שרי ברשתות החברתיות ורמז לגבי עתידו: "הדבר הכי טוב בהפסד הוא שהעונה הבאה יכולה להיות טובה יותר אם נזכה בהכל".

הפוסט של שרי והתגובה של רודריגס
הפוסט של שרי והתגובה של רודריגס
בן שהר. ישוב לאימונים מוקדם מהצפוי (אלן שיבר)
בן שהר. ישוב לאימונים מוקדם מהצפוי (אלן שיבר)

בנושא אחר, אמש נותח בן שהר בכף רגלו, אותה שבר בשבוע שעבר. הניתוח עבר בהצלחה והחלוץ יחל בשיקום. בחיפה העריכו תחילה שהוא ייעדר שלושה חודשים, אך מכיוון שהחליט לבצע ניתוח על מנת להקדים את שובו, הוא צפוי לשוב לפעילות בעוד חוש. המשמעות: החלוץ בן ה-32 יהיה כשיר לפתיחת האימונים של הירוקים.

בינתיים חיפה יצאה באופן רשמי לפגרה אחרי עונה ארוכה במיוחד. אך מחצית מהסגל יצטרך להמתין עם החופשות, זאת מאחר ורבים משחקני האלופה הם שחקני נבחרות. צ'ארון שרי (סורינאם), עלי מוחמד (ניז'ר) ומאור לוי (הנבחרת הצעירה) כבר זומנו, ולנבחרת הבוגרת זומנו: עומר אצילי, מוחמד אבו פאני, דולב חזיזה, סאן מנחם, שון גולדברג ומחמוד ג'אבר.

מעבר לתגובות