אבו פאני: "רגע העונה - החזקת הכדור בקרן"

קשר מכבי חיפה סיפר על הרגע הזכור במהפך הגדול מול מכבי ת"א: "סימנו לי ללכת לקרן וידעתי שהכדור לא יצא משם. זה היה מהפך עם אמוציות, ניצחון אדיר. רגע העונה יחד עם השער מול ב"ש"

יגאל גולדשטיין
א א א א ( שנה גודל )

עונה פשוט אדירה מבחינת מכבי חיפה הסתיימה ביום שלישי בטעם מעט חמוץ עם ההפסד בגמר הגביע להפועל באר שבע. תוך פחות מ-24 שעות התחושות המעורבות התחלפו בשמחה גדולה עם חגיגות האליפות שהתקיימו בסמוך לאיצטדיון סמי עופר אמש (רביעי). שניים מהשחקנים המרכזיים של הירוקים העונה, מוחמד אבו פאני ובוגדן פלאניץ', סיפרו בחגיגות על העונה שעברה על הקבוצה. 

הקשר התחיל וסיפר על התחושות בחגיגה יום לאחר ההפסד בגמר: "אפשר להשתחרר ולחגוג. זכינו בשלושה תארים וזה לא בא בקלות - אליפות, אלוף האלופים וגביע הטוטו, שאלו תארים לכל דבר. אי אפשר לשכוח את העונה המדהימה שעשינו, היינו הטובים ביותר לאורך כל העונה ואנחנו שמחים על כך".

אבו פאני דיבר על השינוי מעונת האליפות הראשונה: "העונה הגענו יותר בוגרים ומוכנים, הבנו את גודל הציפייה. עונה שנייה קשה מאוד לקחת עוד אליפות, עמדנו במטרה שהצבנו", הודה הקשר, שסיפר על הרגע שבו הצטרף לירוקים: "אני האמנתי מהרגע הראשון ואמרתי בשיחות פנימיות שאני רוצה להיות חלק מאוד מרכזי בקבוצה ושמח שהוכחתי לכולם".

על סיכוי הקבוצה להגיע לליגת האלופות בעונה הבאה הוא אמר: "חלומו של כל שחקן בארץ ובעולם להגיע לשם. רוצים להגיע מוכנים, להוכיח את עצמנו ולעשות משהו מאוד יפה בעזרת השם", המשיך אבו פאני, שנשאל האם הקבוצה ברמה המתאימה, "אנחנו שחקנים מקצוענים, יש הנהלה שמחליטה, מטרתנו להלחם ולהוכיח שאנחנו שחקנים הכי טובים, מן הסתם כל קבוצה מתחזקת וגם אנחנו כנראה".

לבסוף דיבר הקשר על הרגע הזכור שבו הוא החזיק את הכדור בדגל הקרן מול מכבי תל אביב: "שלושתכם לא הייתם מסוגלים להוציא לי את הכדור", צחק לכיוון המראיינים, "סימנו לי ללכת לקרן וידעתי שהכדור לא יצא משם, היה מהפך עם אמוציות, זה היה ניצחון אדיר. הרגע הזה והשער מול באר השבע היו הרגעים הכי גדולים שלי העונה".

גם בוגדן פלאניץ' דיבר על החגיגות ביום שלאחר ההפסד בגמר הגביע: "לקחנו שלושה תארים בעונה, זה משהו לחגוג. ברור שזה לא היה נעים להפסיד אתמול, אבל היינו קרובים להיסטוריה, אנחנו מרוצים ומסופקים ממה שעשינו העונה. לקחנו אליפות מוקדם יותר ועונה קודמת היה יותר משוגע. המשחק הכי טוב שלנו היה הראשון מול באר שבע בחוץ".

שער אדיר שלו מול ב"ש (מאור אלקסלסי)
שער אדיר שלו מול ב"ש (מאור אלקסלסי)
מעבר לתגובות