ביטחון בנתניה: "באים לגמור את הסיפור"

שחקניו של לם במרחק 90 דקות מאירופה. איתי רוטמן עשוי להגיע בעקבות אחיו

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )

כשהיא תלויה בעצמה וכמעט בסגל מלא, מכבי נתניה תצא מחר (שבת) לסמי עופר כשניצחון על האלופה מכבי חיפה יבטיח לה בוודאות את המקום הרביעי בליגה שמוביל לקונפרנס ליג. "באים לגמור את הסיפור", אמרו בקבוצה שהופתעו ששחקני היריבה חגגו אתמול עד מאוחר עם האוהדים את האליפות ולא חיכו שהליגה תסתיים.

כארם ג'אבר, שהתעלף לפני שלושה ימים באימון, שוחרר אתמול מבית החולים לאחר שהבדיקות שעבר נמצאו תקינות. ג'אבר לא ייכלל בסגל ומחכה לאישור לשוב לאימונים בקצב גבוה.

במועדון יודעים שעבור מספר שחקנים ייתכן והמשחק מחר יהיה האחרון במדי נתניה. בין היתר מדובר באביב אברהם שמחוזר על ידי הפועל ב"ש, זלאטן שחוביץ' שבדרך לפרטיזן בלגרד ופארפה גויאגון שישוב מהשאלה בשלב הראשון למכבי ת"א על אף רצונו לצאת לחו"ל כבר בקיץ הקרוב. נתניה מעוניינת באיילון אלמוג בנוסף לאביב סולומון.

כפי שפורסם בערוץ הספורט, לירן רוטמן העביר מסר שאם לא יחתום בחו"ל, הוא יהיה במכבי נתניה. כדי לשכנע את השחקן להצטרף, הוחלט לרכוש גם את אחיו, איתי רוטמן שעלה ליגה עם נס ציונה ומחזיק בסעיף יציאה של 40 אלף שקלים בלבד.

יחייך גם בשבת? לם (אלן שיבר)
יחייך גם בשבת? לם (אלן שיבר)

לאור ההערכה הרבה לשיר צדק שבחלקים גדולים של העונה לא שיחק, על אף שהציג יכולת טובה כשקיבל דקות משחק, בני לם צפוי לתת לבלם דקות משחק מחר. צדק שמסיים חוזה לא ימשיך במועדון ומחוזר על ידי מספר קבוצות בליגה. פארפה גויאגון וזלאטן שחוביץ' ישובו מהרחקה ישירות ל-11.

הרכב משוער: דני עמוס, שי קונסטנטין, פאלמאן גלאבוב, רז שלמה, זלאטן שחוביץ', עמרי גנדלמן, עדן קארצב, אביב אברהם, פארפה גויאגון, פטריק טומאסי, איגור זלאטנוביץ'. 

מעבר לתגובות