הוא חוזר: קלינגר מונה למאמן הפועל חיפה

המאמן שב לקדנציה שלישית וחתם לעונה. כץ: "האדם הנכון במקום הנכון"

הדר יעקבי
א א א א ( שנה גודל )

ניר קלינגר מונה הערב (שבת) למאמן הפועל חיפה ויחליף בתפקיד את אלישע לוי החל מעונת המשחקים 2022/23. המאמן חתם לעונה אחת וזו הקדנציה השלישית שלו במועדון המתפרשות עד כה על פני 4 עונות. כזכור, קלינגר הוביל את המועדון לזכייה בשלושה גביעים: גביע המדינה, סופר קאפ וגביע הטוטו, להעפלה לפליאוף העליון ולהעפלה לסיבוב השלישי במוקדמות הליגה האירופית.

קלינגר, שחוזר להפועל חיפה אחרי ארבע שנים, חווה עונה קשה מאוד בליגת העל. בדצמבר האחרון הוא פוטר מהפועל ת"א לאחר רצף של שבעה משחקים ללא ניצחון והדחה מגביע המדינה, ולאחר מכן פוטר גם ממכבי פ"ת לאחר שהקבוצה נותרה מתחת לקו האדום לפני כחודש.

ניר קלינגר
התייחס למינוי: "שמח מאוד לחזור להפועל חיפה לקדנציה שלישית. החיבור שלי עם המועדון הניב לנו הרבה רגעים יפים והמטרה העיקרית היא לשחזר אותם. תודה רבה ליואב על האמון בי. מחכה לפגוש שוב את הקהל הנפלא והנאמן שלנו. ומעכשיו צריך לעבוד הרבה ולדבר מעט"

הבעלים יואב כץ אמר: "שמחים לחזור ולשתף פעולה. ניר הוא האדם הנכון במקום הנכון והחיבור בין הפועל חיפה לניר בשנים שעברו הוליד הצלחות גדולות. ניר מכיר היטב המועדון, את הצוות, את השחקנים ויש לו חיבור מצוין עם הקהל. חשוב לי שגיבוש הקבוצה החדשה יכלול גם קידום שחקנים צעירים וזו אחת המטרות שהצבתי בפניו. מאחל לניר המון הצלחה ומרגע זה כל המועדון נרתם לסייע לו בתפקידו".

"המטרה - לשחזר אית ההישגים". קלינגר (אלן שיבר)
"המטרה - לשחזר אית ההישגים". קלינגר (אלן שיבר)
מעבר לתגובות