בדרך לחיפה? סייף: "לא אמשיך באשדוד"

אחרי ה-1:0 לי-ם, הקשר יעזוב את עיר הנמל. אריה: "רוצה להישאר כאן"

תומר לוי
א א א א ( שנה גודל )

עוד עונה בפלייאוף התחתון הסתיימה לה, ואיתה גם החלו הסיכומים. הפועל ירושלים גברה הערב (שבת) 0:1 על מ.ס אשדוד במשחק לפרוטוקול בלבד.

קני סייף, שחקנה של אשדוד שהושאל אליה מאנדרלכט הודיע כי לא ימשיך בקבוצה בעונה הבאה: "לא אהיה פה בעונה הבאה. כבר הוחלט שלא אהיה כאן. אני לא יודע מה יהיה, נחכה, נצא לחופש וצריך לשאול את דודו דהאן. אני באמת לא יודע מה יהיה איתי". כזכור, הקיצוני קושר למעבר אפשרי למכבי חיפה, וכעת יהיה מעניין לראות לאן מועדות פניו.

מאמנו של סייף באשדוד, רן בן שמעון סיכם את העונה שעברה על קבוצתו שסיימה במקום ה-9 עם 39 נקודות, והתייחס גם למשחק הערב: "הפלייאוף היה יוצא מן הכלל, השגנו ארבעה ניצחונות ורצינו חמישה. זה היה משחק מוזר, של 4:4. במשחקי סוף הוענה קשה מאוד לחייב שחקנים חלשחק, מה שמוציא מהם את המיצים זה יצר התחרות. בסך הכל אני מרוצה מאוד מהקבוצה ומאיך שהיא סיימה, בסדר גמור".

בן שמעון דיבר על האפשרות שיימכרו מספר שחקנים מקבוצתו: "זה לא תמיד את מי אתה מוכר, זה איך אתה בונה מחדש. לפעמים זה יכול לקחת חודש, לפעמים חצי שנה. הצעירים התבגרו. היינו פחות נאיביים לאורך כל העונה הזאת. כשהגענו לפס האחרון, הוא היה אחרון, רצינו שתהיה עוד פעולה אבל לא הצלחנו".

רן בן שמעון. בשלב זה לא ברור אם ימשיך בי"א (ברני ארדוב)
רן בן שמעון. בשלב זה לא ברור אם ימשיך בי"א (ברני ארדוב)

מי שעבר לא מעט טלטלות העונה הוא מאמן הפועל ירושלים, זיו אריה. כזכור, אחרי ההפסד האחרון בדרבי הבטיח זיו אריה כי קבוצתו תשיג תשע נקודות מהתשע שנותרו. לשמחתו, הוא עמד במשימה, כששש בלבד הספיקו עבורו כדי להבטיח את ההישארות. "השחקנים קיימו אתה מה שהיה צריך", פתח המאמן, ,השגנו שני ניצחונות ונשארנו. ראיתי איזה חדר הלבשה יש לי מתחילת השנה", הוסיף.

המאמן המשיך והביט לעבר העונה הבאה: "לא מאמין במנוחה. אנחנו רוצים לסגור עניינים, טוב לי פה ואני מאמין שטוב להם איתי. אנחנו עובדים על זה. נתכנן יחד עם שי ואורי כדי להגיע לאן שצריך, קרבות התחתית האלו לא בשבילי. נקווה שנהיה בצמרת בעונה הבאה. עוד לא סיימתי רבע מהעבודה שלי פה. אין עדין חתימה רשמית, אבל מאמין שהדברים יסתדרו".

אריה דיבר על הסגל שיבנה בעונה הבאה: "יש לי פחות או יותר את השמות שאני רוצה, אבל זה תלוי מו"מ ותחרות. אבל אני יודע בדיוק מה אני רוצה בשוק".

אחד מסיפורי המשחק היה שוערה השלישי של הפועל ירושלים, אבירם זיאת. זיו אריה דיבר על שיתופו: "הוא לא שיחק שנתיים כדורגל. חיפשנו מהר שוער שני, הוא נרתם, הקארמה שלו מאוד טובה בחדר הלבשה. אמרתי לו שאם נבטיח הישארות הוא יקבל לשחק נגד אשדוד".

תם ונשלם (ברני ארדוב)
תם ונשלם (ברני ארדוב)
מעבר לתגובות