8,000 אוהדי נתניה יגיעו מול הפועל ת"א

היהלומים בטירוף, 1,700 כרטיסים נמכרו לעונה הבאה. זלאטנוביץ' יפתח מול האדומים, גנדלמן יוסט לעמדת המגן השמאלי

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )

אוהדי מכבי נתניה בטירוף. עוד לפני שנגמרה העונה, ועוד לפני שהצהובים הבטיחו את המקום הרביעי שמוביל לאירופה, כ-1,750 מנויים לעונה הבאה נמכרו כבר בשבוע הראשון של המכירה. העונה נתניה מכרה 2,300 מנויים, כך שהמשמעות היא שבעונה הבאה היהלומים צפויים לשבור את שיא המינויים בתקופת אייל סגל במועדון.

לא מדובר בבשורה הטובה היחידה. הבוקר (שישי), שלושה ימים לפני ההתמודדות מול הפועל תל אביב, אזלו כל הכרטיסים ליציע המערבי ונתניה פתחה מכירת כרטיסים לאוהדי הקבוצה גם ליציע המזרחי. ההערכה היא שלראשונה העונה יהיו 8,000 אוהדים צהובים באצטדיון, וזה יקרה במשחק הכי חשוב של העונה עד כה מול הפועל ת"א. ניצחון של הצהובים עשוי להבטיח להם את המקום הרביעי בטבלה ואיתו הכרטיס למוקדמות הקונפרנס ליג.

בצד המקצועי, בני לם יגיע למשחק בהרכב לא אופטימלי עם שני חיסורים משמעותיים: זלאטן שחוביץ' ופארפה גויאגון המוצהבים. אמיר ברקוביץ' ישוב להרכב כשעמרי גנדלמן יוסט לעמדת המגן השמאלי. איגור זלאטנוביץ' שסיים לרצות עונש השעייה בגלל צהובים יפתח על חשבונו של יניב מזרחי ובוריס אינו, שנכנס כמחליף בניצחון על בני סכנין, כבש שער והציג יכולת טובה יפתח בקישור.

בתוך כך, לפני המשחק מול הפועל, איגור זלטאנוביץ' ערך ריאיון בסרביה שם התייחס לעונה שעוברת על נתניה, למלאדן קרסטאיץ' וג'ורג'ה יובאנוביץ', בני ארצו, ולחברו לקבוצה, זלאטן שאחוביץ': "השער היפה ביותר שלי העונה הגיע נגד מכבי חיפה", גילה החלוץ, "כבשתי צמד, אבל זה היה המשחק הכי קשה שלנו השנה. קרסטאיץ' ויובאנוביץ'? אמרנו שלום ודיברנו קצת על המגרש, אבל לא הכרנו אחד את השני. אחרי המשחק הם היו במצב רוח יותר טוב מבמשחק עצמו, הם ניצחו 1:2".

על המאבק של נתניה להעפיל לאירופה אמר הסרבי: "אנחנו רוצים להיות בזירה האירופית. הכל תלוי בנו. יש לנו עוד שני משחקים, נגד הפועל ת"א ונגד מכבי חיפה". על שאחוביץ': "הייתה לו עונה נהדרת. הוא סיפק כמה הופעות איכותיות והוא אחד השחקנים החשובים ביותר בנתניה".

יוסט לעמדת המגן השמאלי. גנדלמן (ברני ארדוב)
יוסט לעמדת המגן השמאלי. גנדלמן (ברני ארדוב)
ניצחון על הפועל יקרב לאירופה. לם (ברני ארדוב)
ניצחון על הפועל יקרב לאירופה. לם (ברני ארדוב)
מעבר לתגובות