צפו: אבו יונס התעמת עם אוהדי נתניה

מהומה במחצית המשחק בין סכנין לצהובים. טוומאסי: "נתניה תלחם על תואר"

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )

מכבי נתניה עשתה אתמול (שלישי) צעד משמעותי לעבר סיום העונה במקום הרביעי בטבלה. הניצחון על בני סכנין הוכיח, ולא בפעם הראשונה העונה, שלקבוצה של בני לם מגיע לייצג את ישראל באירופה יותר מלכל קבוצה אחרת.

בכלל, כשנתניה פוגשת את בני סכנין משהו טוב קורה ליהלומים, בטח כשהם מארחים. אתמול היה המשחק ה-11 ברציפות בו נתניה לא הפסידה בבית ליריבתה בליגה. במקביל, זה היה המשחק ה-11 ברציפות באצטדיון בנתניה (מול כל קבוצות הליגה, כמובן) בו היא לא הפסידה.

למרות הדברים הטובים שקורים, גם בלאגן היה באיצטדיון בנתניה אתמול. במחצית המשחק, כשהנתנייתים ביתרון 0:1 על סכנין, אנשי סכנין החלו להתעמת עם אוהדי נתניה שישבו מאחוריהם, כשהם אף מגיעים להתלהמות של ממש ומורדים בכוח לחדר ההלבשה (צפו בנגן הוידאו למעלה).

פטריק טוומאסי, שנראה פחות טוב בהפסד למכבי תל אביב, חזר לעצמו. שחקן הכנף הציג יכולת טובה וכבש שער גדול. "בעונה הבאה נתניה תלחם על תואר", הבטיח טוומאסי לאוהדים שליוו אותו ואת פלמאן גלאבוב למכוניותיהם.

בוריס אינו, שימשיך בקבוצה בעונה הבאה, נכנס כמחליף והוסיף את השני. אמיר ברקוביץ', מחליף נוסף, כבש את השלישי. בני לם הבין שחלק מהשחקנים סחוטים מעייפות אחרי עונה לא פשוטה וביצע כמה שינויים. רז שלמה, כארם ג'אבר ויניב מזרחי קיבלו קרדיט. בסיום המשחק, בני לם דיבר עם שחקניו ונתן להם מוטיבציה לשני המשחקים הנותרים של העונה.

צפו (ברני ארדוב)>>>

בנתניה תקפו את התנהלות הצוות המנהלתי של בני סכנין ואת איש המשק שקיללו אוהדים ועשו לעברם תנועות מגונות. איש המשק ואדם נוסף מסכנין תקפו בעלי תפקידים בנתניה. תלונה הוגשה למשטרה, וסרטוני האבטחה יועברו אליה.

לקראת המשחק מול הפועל ת"א, שעשוי לקבוע מי תסיים במקום הרביעי, בני לם ייאלץ להסתדר ללא שניים משחקני ההרכב שלו: זלאטן שחוביץ' ופארפה גויאגון המוצהבים. אמיר ברקוביץ' ישוב להרכב כשעמרי גנדלמן יוסט לעמדת המגן השמאלי. יובל אשכנזי בתמונת ה-11.

בינתיים בקבוצה חוששים שהמנכ"ל ניב גולדשטיין לא ימשיך בתפקידו. נכון לעכשיו ההכנות לעונה הבאה תקועות בעקבות אי הסכמות בין הבעלים אייל סגל למנכ"ל, ולפי גורמים במועדון הפערים הכספיים ניתנים לגישור. "נקווה שהעניין ייסגר ונוכל להתכונן בשקט לעונה הבאה" אמר אחד מחברי הדירקטוריון בנושא.

מעבר לתגובות