מרואן קבהא: "שוטר חנק אותי ותקף אותי במנהרה"

קשר סכנין העיד אחרי ההפסד. צפו בעימותים בין אנשי סכנין לאוהדי נתניה. כיאל: "שיפוט מגמתי נגדנו". לם: "עשינו את זה בגדול"

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )

בוידאו: עימותים בין אנשי סכנין לאוהדי נתניה במחצית המשחק

מכבי נתניה סיפקה הערב (שלישי) תצוגת כדורגל מרשימה ועם 0:3 על בני סכנין, תפסה את המקום הרביעי בליגת העל. החניכים של בני לם היו טובים יותר וניצחו בצדק, פטריק טוומאסי (45+3), בוריס אינו (66) ואמיר ברקוביץ' (90+4) כבשו שערים נהדרים לעיניי 6,000 צופים באיצטדיון בנתניה. עם זאת, מספר אירועים חריגים נרשמו הערב, ביניהם מהומות בין אנשי סכנין לאוהדי מכבי נתניה במחצית המשחק ותקרית נוספת בסיום.

שחקנה של בני סכנין מרואן קבהא סיפר על מה שאירע לו במנהרה בסיום המשחק: "אנחנו ב-2022 וזה לא נראה לי הגיוני ששוטרים תקפו אותי ועוד איש צוות בקבוצה. באתי לקחת את איש הצוות במנהרה ושוטר היכה אותי וחנק אותי". בנוגע למשחק אמר: "סכנין השנה הצלחה גדולה, גם אחרי ההפסד היום שום דבר לא גמור. נתניה תפסיד נקודות בהמשך".

במשטרה הגיבו: "איש המשק עלאא גנאים ירק וניסה לתקוף. שחקן סכנין שהגיע למקום התבקש לעזוב ושום שוטר או איש יס"מ לא תקף אותו". במהומה שהתרחשה במחצית המשחק גורם בבני סכנין תקף שני אנשי מכבי נתניה במסדרונות המובילים לחדרי ההלבשה, הוגשה תלונה במשטרה. האירוע החל אחרי שאנשי סכנין שישבו ליד יו"ר בני סכנין מוחמד אבו יונס התעמתו עם אוהדי מכבי נתניה. אבו יונס הועבר למקום אחרי במחצית המשחק.

צפו במרואן קבהא מספר על האירוע בסיום המשחק באיצטדיון בנתניה>>

קשר סכנין בירם כיאל התייחס להפסד: "אני חושב שהמצב הנייח רגע לפני המחצית שבר אותנו. לא הצלחנו להתאושש מזה במחצית השנייה". כיאל התייחס גם לעצבים שהתפתחו בין הקבוצות: "אני לא חושב שזה עצבים של השחקנים כל מה שקרה, אבל צריך לדבר על הצהובים הקלים ועל השיפוט, הרגיש כאילו השיפוט בא מהבית. יכול להיות שהשיפוט מגמתי נגד סכנין כל העונה".

בצד המנצח, מאמן נתניה בני לם היה מאושר מכך שקבוצתו כבשה שלישייה שלישית ברציפות בבית: "בתקופה שאני שיחקתי היו גם שישיות, אבל גם הנתון הזה מדהים. מי שמתעסק בכדורגל מבין שהמשחק הזה התחיל במחצית ראשונה של חפירות. השחקנים עשו את זה בגדול, הם רצו והם היו ניידים. אמרתי להם שצריך לקחת את המשחק הזה ושזה או אנחנו או הם. אני שמח על הניצחון אבל צריך לזכור שיש לנו עוד משחקים קשים וכלום לא נגמר".

אמיר ברקוביץ' חגג את שער הבכורה שלו בבוגרים של מכבי נתניה: "התגעגעתי מאוד לתחושה הזאת של לכבוש, אני שמח שזה שער חשוב שנתן לנו את הניצחון הזה. יש לנו מטרות לסיים איתן את העונה ואני שמח שכבשתי את שער הבכורה שלי. אני מנסה לעשות את ה-100 אחוז שלי על המגרש ותמיד להיות חיובי. התחושות מאוד טובות אחרי הניצחון אבל זה עדיין לא הסוף. יש לנו עוד משחק אחד להתקרב אל המטרה".

"השחקנים עשו את זה בגדול". לם (ברני ארדוב)
"השחקנים עשו את זה בגדול". לם (ברני ארדוב)
"שיפוט מגמתי נגדנו". כיאל (ברני ארדוב)
"שיפוט מגמתי נגדנו". כיאל (ברני ארדוב)
מעבר לתגובות