"מתנצלים בפני אוהדי נתניה שרכשו כרטיסים"

דורטמונד בהודעה רשמית: "מבטיחים שנגיע לישראל, ננסה לקיים את המשחק בהקדם האפשרי". עומרי גנדלמן יפתח בקישור נגד מכבי ת"א?

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )

אחרי שכבר מכרו למעלה מ-5,000 כרטיסים למשחק מול דורטמונד ויותר מ-1,200 אוהדים חידשו את המנוי לעונה הבאה, במכבי נתניה כעסו על החלטת הקבוצה הגרמנית לבטל את בואה לישראל. "אנחנו רוצים להתנצל בפני אוהדי מכבי נתניה שכבר קנו כרטיס", פורסם בהודעה הרשמית של בורוסיה דורטמונד. "ננסה לקיים את משחק הידידות בהקדם האפשרי. אנחנו מסתכלים קדימה לקראת הביקור העתידי שלנו בישראל. הדחייה איננה ביטול - אנחנו מבטיחים!"

עוד אמר מנכ"ל דורטמונד האנס יואכים ואצקה בהודעה הרשמית: "מעבר להיותן של דורטמונד ונתניה ערים תאומות, שתי הקבוצות משחקות בצבעי צהוב ושחור, כך שאנחנו מסתכלים קדימה בציפייה לביקור בישראל ולמשחק הידידות, וכמו כן למפגש עם אוהדי מכבי נתניה והאזרחים בישראל. ידענו מההתחלה שזה הולך להיות פרויקט עוצמתי בהתראה קצרה, והבנו שזה פרויקט כבד מדי לביצוע נכון לעכשיו. אנחנו עומדים על ההבטחה שלנו מול המוני האוהדים והחברים בישראל והדחייה היא לא ביטול - זאת ההבטחה שלנו".

דורטמונד הסבירה את הביטול בשל בעיות בלוח הזמנים ובעניינים לוגיסטים, אבל ההערכה בנתניה היא שהופעלו על הקבוצה לחצים מצד גורמים פוליטיים ופרו פלסטיניים, שהובילו להודעה על דחיית המשחק. גורם בקבוצה הגיב למעשה ואמר: "זו התנהגות לא מקובלת". במועדון הבהירו לכל מי שרכש כרטיס יקבל את כספו בחזרה, כמו גם אלו שמיהרו לרכוש מינוי כדי לקבל הטבה של כרטיס חינם למשחק וגם במקרה כזה, אם אוהד ירצה לבטל, כספו יוחזר.

בינתיים, בקבוצה מתכוננים למשחק מחר (שבת, 19:30) מול מכבי תל אביב בבלומפילד. אחרי שלא הפסידו ליריבה בשלושה משחקים העונה ואף ניצחו אותה פעם אחת (2:4), הם יקוו לצבור שוב נקודות.

נתניה מגיעה בכושר מדהים, לאחר שלישיות לרשתן של מכבי חיפה והפועל ב"ש, וגם תגיע בסגל מלא למעט יובל שדה שעבר ניתוח באפו וסיים את העונה. פלמאן גלאבוב ורז שלמה ישובו למרכז ההגנה, ועמרי גנדלמן עשוי לפתוח בקישור על חשבונו של אמיר ברקוביץ'. במקרה כזה, יוסט פארפה גויאגון לכנף אחרי שבמחזורים האחרונים פתח מתחת לחלוץ.

ההרכב המשוער: דני עמוס; שי קונסטנטין (כארם ג'אבר), פאלמאן גלאבוב, רז שלמה, זלאטן שחוביץ'; אביב אברהם, עמרי גנדלמן (אמיר ברקוביץ'), עדן קארצב; פארפה גויאגון, פטריק טוומאסי, איגור זלאטנוביץ'. 

יוסט לאגף. גויאגון (צילום: ברני ארדוב)
יוסט לאגף. גויאגון (צילום: ברני ארדוב)
מעבר לתגובות