דיושגיור הגישה לנתניה הצעה על רותם קלר

מוליכת הליגה השנייה בהונגריה רוצה את המגן השמאלי כבר בחלון הנוכחי

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )

במכבי נתניה הופתעו הבוקר (רביעי), לקבל הצעה רשמית ממוליכת הליגה השנייה, דיושגיור, שרוצה מיידית לצרף את המגן השמאלי הצעיר רותם קלר. מדובר בהצעה לשאול את השחקן עם אופציה לרכישה בעסקה שעלותה הכוללת צפויה להגיע לכ-450 אלף יורו. קלר שמיוצג על ידי סוכן השחקנים שלומי בן עזרא אמנם חייל, אבל יוכל לבקש משלטונות צה"ל דחיית שירות, בדומה לשחקנים כמו ליאל עבדה וסוף פודגוראנו.

על אף היותה בליגה השנייה בהונגריה מדובר באחד המועדונים הכי מסודרים בכדורגל ההונגרי. מאמנה של דיושגיור חיפש מגן שמאלי, ולאור העובדה שקלר מחזיק בדרכון הונגרי, הוא לא ייחשב לזר.  בנתניה עוד לא קיבלו החלטה אם להיענות לבקשה, ואם יסכימו בסופו של דבר, הם יצטרכו לחפש מגן שמאלי כשאחד מהשניים: אורן ביטון או אביב סולומון, צפוי להצטרף.

קלר. מבוקש בהונגריה (ברני ארדוב)
קלר. מבוקש בהונגריה (ברני ארדוב)

אחרי שצירפה את יובל אשכנזי ופאלמאן גלאבוב, מכבי נתניה ממשיכה בחיפושים אחרי חלוץ, ובמקביל העבירו מסר לשחקנים שעליהם למצוא קבוצה. חוץ מעזיבת דומביה, בנתניה החליטו להשאיל גם את רון אשכנזי. נפתלי בלאי הושאל לעירוני רמת השרון.

כדי לפנות תקציב ולקבל את הכספים מרשת הביטחון אחרי החתימה על ההסכם מול האוצר, בנתניה מחפשים לשחרר את איהב אבו אלשיך, אך הבעיה שהשחקן שהושאל ממכבי חיפה לא יוכל לעבור בהשאלה נוספת לקבוצה בליגת העל. באלשיך מעוניינת קבוצת הבת של חיפה, הפועל עפולה, ובנתניה מקווים יחליט לעבור ולהקל על התקציב. עידו וייר יחליט עד סגירת חלון העברות בחמישי הבא אם לעבור למ.ס כפר קאסם או להפועל פ"ת כששתי הקבוצות הגישו לו הצעות רשמיות.

מעבר לתגובות