תסכול בפ"ת: "הגיעה לנו לפחות נקודה מב"ש"

המלאבס מאוכזבים: "עצוב, כל שבוע אותו דבר". שחר זכה למחמאות

הדר יעקבי
א א א א ( שנה גודל )

מכבי פתח תקווה מתוסכלת, שוב, הפעם אחרי הפסד להפועל באר שבע. היא סוגרת מחזור נוסף כקבוצה שנועלת את הטבלה ומתקשה להרים את הראש ולהביא שלוש נקודות כבר 11 מחזורים.

"עצוב לנו מאוד", שיתף אחד השחקנים בכאב והוסיף, "כל שבוע מרגיש אותו דבר. אנחנו טובים, מניעים כדור, מגיעים למצבים, אבל שוב יוצאים בלי נקודות". אחר הוסיף: "אנחנו לא הכי גרועים בליגה, אבל מה זה משנה? מה שמשנה זה הטבלה. ועובדתית בטבלה אנחנו עם הכי פחות נקודות".

מה שעוד יותר דיכא את מצב רוחם של המלאבסים הוא התיקו שעשתה הפועל ירושלים נגד מכבי חיפה. מי שהיתה מועמדת לירידה מולם נמצאת כעת חמש נקודות מעליהם, והצליחה להוציא נקודות ממוליכת הטבלה, מה שמעיד, לדברי גורמים במועדון, על שיפור ביכולת של מי שהם קיוו שתמוקם מתחתם בטבלה.

ניר קלינגר הגיב להפסד ואמר בסיום המשחק: "נמשיך להיאבק, מתסכל מאוד להפסיד משחק כזה שהיינו עדיפים על הפועל באר שבע, בוודאי במחצית הראשונה ולפרקים גם במחצית השניה. ידענו מראש שאם באר שבע תבקיע זה יהיה במצב נייח ובכל זאת נחשפנו וספגנו. אנחנו ממשיכים קדימה, אני מאוד מאמין בקבוצה".

גם דור אלו הגיב למשחק ואמר: "מאוד מאכזב, תחושות לא הכי קלות בחדר ההלבשה, הגיעה לנו לפחות נקודה. אנחנו עובדים כל כך קשה כל המשחק ובסוף מקבלים גול עוד פעם ממצב נייח. המשחק מול נוף הגליל זה ראש בראש על ירידה, אנחנו חייבים לבוא, לתת את המקסימום שלנו ולקחת את הנקודות כי זה הזמן".

בכל אופן, הבלם, עדי מחרמיץ', ערך הופעת בכורה בדקות האחרונות של המשחק, ובמועדון מקווים שיכנס לכושר משחק מלא בהקדם. גם ניקולסקו יאון, החלוץ הזר החדש של הקבוצה, עוד לא נמצא בכושר משחק מלא ואמש לא נכלל כלל בסגל של קלינגר עקב מחלה. במועדון מאוד מרוצים מיכולתם של עידו שחר ואור אינברום ותולים בהם תקוות רבות. שחר, שערך אתמול הופעת בכורה במדי המלאבסים זכה למחמאות מהצוות המקצועי על משחק מצוין כבר בהופעתו הראשונה ואחרי שהספיק לעבור עם הקבוצה רק שני אימונים.

במחזור הבא תפגוש מכבי פתח תקווה את נוף הגליל למה שהם מכנים "משחק העונה" שלהם, מול מי שממוקמת רק מקום אחד מעליהם בטבלה, "זאת ה-הזדמנות שלנו להפוך את המומנטום" אמרו במועדון.

אכזבה (אודי ציטיאט)
אכזבה (אודי ציטיאט)
מעבר לתגובות