מלול: "רוצה שבית"ר תהפוך לטובה באירופה"

הרוכש המיועד ל'כאן': "תוך שישה חודשים אגייס 100 מיליון דולר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

פחות מיממה חלפה מאז פרסום שמו של הרוכש המיועד של בית"ר ירושלים, סטפן מלול, והיום (שישי), בהמשך לחשיפת ערוץ הספורט, איש העסקים היהודי-צרפתי התראיין לתוכנית "בחצי היום" של ליאן וילדאו ב"כאן רשת ב'".

 • הפרסום הראשון בערוץ הספורט: הוגשה הצעה רשמית לרכישת בית"ר
 • רק בשר: הכירו את הרוכש המיועד של בית"ר
 • החובות שיכסה וההסבר על בדיקת הנאותות: הדרך של מלול לרכישת בית"ר
 • "סקנדל או פסטיבל": מלול מסקרן את הרשת
 • "הסיכוי שאקנה את בית"ר ירושלים עומד כרגע על 70%", הצהיר, "אם זה יקרה אני מתכנן שעוד שנה וחצי נהיה הטובים ביותר בישראל. אני רוצה להביא שחקנים מהעולם כדי להיות אחת מבין החמש הגדולות של אירופה ולשים את השם של בית"ר למעלה. תוך שישה חודשים אוכל לגייס מאה מיליון דולר כדי לעשות את כל הדברים שאני מתכנן עבור בית"ר ירושלים. בכל מקרה, אם אני אראה שביקורת החשבונות לא טובה אני לא אקנה".

  "אני מכיר את כל העניינים האלה של 'לה פמיליה', אבל צריך לעשות שלום", המשיך להתייחס, "יש אנשים טובים בכל העולם. יש יהודים טובים ולא טובים ויש ערבים טובים ולא טובים. באבו דאבי יש אנשים טובים מאוד. זה לא נורמלי שכל הזמן אומרים 'ערבים ערבים ערבים'. אני ציוני ומתפלל בשביל ירושלים אבל לא צריך לעשות כל הזמן מלחמה. אני כאן כי אני רוצה ומאמין שבית"ר ירושלים יכולה להפוך למספר אחד בכל אירופה. אני יודע שזה חלום וזה קשה, אבל אם נוכל להיות 5-6 באירופה זה יהיה 'וואו'. כל הישראלים יתלהבו. למה אנחנו כל הזמן רוצים להיות פחות מכל אירופה?".

  "לא צריך לעשות כל הזמן מלחמה" (בית"ר ירושלים)
  "לא צריך לעשות כל הזמן מלחמה" (בית"ר ירושלים)
  מעבר לתגובות