לא נגמר: הרוכשים מארה"ב יגישו הצעה

הם לא התרשמו מהפירסומים על סטפן מלול, ממשיכים בבדיקות הקפדניות על בית"ר ירושלים ומשה חוגג ומבטיחים צוות מהרמות הגבוהות ביותר. קבוצת הרכישה לא אמרה את המילה האחרונה

תומר לוי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

ימים סוערים עוברים על בית"ר ירושלים, שכבר רואה עתיד בהיר יותר באופק. אמש (חמישי) נחשף בערוץ הספורט כי סטפן מלול הוא הרוכש המיועד של הקבוצה מהבירה, אך הבוקר התברר כי גם קבוצת הרכישה מארה"ב עדיין לא אמרה את המילה האחרונה.

נכון לעכשיו, קבוצת הרכישה, שמיוצגת על ידי רמי פירו, לוקחת הערבון מוגבל את הפירסומים על סטפן מלול וטוענים כי עוד יש לו דרך ארוכה עד לרכישה הסופית והעברת הכספים. במקביל, הם ממשיכים בבדיקות הקפדניות לגבי החובות וההתחייבויות העתידיות של הקבוצה והבעלים הנוכחי, משה חוגג.

במקרה שהעסקה עם מלול לא תתממש והבדיקות שתעשה קבוצת הרכישה יתגלו כשורה, היא תעמיד הצעה הוגנת - ואף תתחייב להעמיד צוות מקצועי מהרמות הגבוהות ביותר במטרה להציל את הקבוצה ולייצב אותה לשנים רבות תחת ניהול תקין.

כזכור, קבוצת הרכישה הזו לא חתמה על הסכם הבנות עדיין ולכן המו"מ בין הצדדים תקוע. מלול, לעומתם, חתם על מסמך הבנות לפיו אמור להזרים מיליון דולר לבדיקת הנאותות. ברגע שתסתיים בדיקת הנאותות, הרכישה תושלם.

מזרחי. ימים סוערים בבית"ר (דני מרון)
מזרחי. ימים סוערים בבית"ר (דני מרון)
מעבר לתגובות