"כשעלו השאלות מלול נעלם, אני סקפטי"

איציק קורנפיין, בעבר מנכ"ל בית"ר ירושלים, נזכר במגעים הקודמים עם הרוכש המיועד עוד בימיו של ארקדי גאידמק: "הקשר נותק ברגע שהוא נשאל על נכסיו ועל פרסומים לגביו, הלוואי ואתבדה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים עומדת בפני ימים גורליים, ויש מי שמוטרד מכך. איציק קורנפיין, שוער העבר ומי ששימש כמנכ"ל המועדון בתקופת ארקדי גאידמק, סיפר היום (שישי) ב"רדיו ירושלים" על המגעים הקודמים עם סטפן מלול, הרוכש המיועד של הצהובים-שחורים, ולא הוסיף לחששות של הקהל.

״בואו נצנן את ההתלהבות, לא בטוח שתצא עסקה״, אמר קורנפיין. ״גם אם כן תהיה עסקה, לא בטוח שזו תהיה תוצאה טובה או פתרון טוב עבור בית״ר ושעוד כמה שנים לא יהיו איתו בעיות".

"נפגשתי עם סטפן מלול פעמיים כשחיפשנו רוכש ולא היה כסף בתקופת ארקדי גאידמק", סיפר קורנפיין. "נפגשנו פעם אחת אצל ניר ברקת בבית ופעם אחת אצל עידו רוזנברג, היועץ של ראש העיר דאז. הבאנו עורך דין צרפתי מטעמנו שיבדוק את הדברים, אבל ברגע שהוא ביקש הבהרות כאלה ואחרות נותק הקשר עם מלול".

קונרפיין המשיך: "זה אפילו לא עבר לפסים יותר משמעותיים. הוא ניתק את הקשר ברגע שהעורך דין שאל שאלות לגבי נכסים ודברים שפורסמו. אני מקווה בשביל בית"ר שהבדיקה תהיה יותר מעמיקה ויסודית מאשר עם השייח בן חליפה. אולי דברים ישתנו מלפני 10-11 שנים, אני לא יודע מה המצב היום, הלוואי ואני אתבדה - אבל אני קצת סקפטי".

שוער העבר התייחס גם למצבה של הקבוצה: "בית"ר ירושלים הנוכחית היא הקבוצה החלשה ביותר ב-30 השנה האחרונות. לא ראיתי קבוצה כל כך חלשה, כל כך חסרת אכפתיות. כל מי שבית"ר יקרה לליבו, צריך מוטרד מהאפשרות שהקבוצה תרד ליגה".

אוהדי בית"ר. קורנפיין צינן את ההתלהבות (אלן שיבר)
אוהדי בית"ר. קורנפיין צינן את ההתלהבות (אלן שיבר)
מעבר לתגובות