החששות מהקורונה והשינויים בהרכב: מכבי חיפה מתכוננת למשחק העונה

במועדון מקווים להגיע עם סגל מלא למפגש עם ב"ש בטרנר, וקראו לשחקנים להישמר. ג'וש כהן ודולב חזיזה יחזרו ל-11, גם מוחמד המושעה ופלאניץ' החולה בתמונה. כל ההכנות של הירוקים

יגאל גולדשטיין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

24 השעות שהגדיר מאמן מכבי חיפה, ברק בכר, כדי לחגוג את העפלה לשלב רבע גמר גביע המדינה עברו וכעת הירוקים נערכים למשחק העונה שייערך ביום שני נגד הפועל באר שבע בטרנר (20:30, שידור ישיר ב-5SPORT). כל 1,600 הכרטיסים שהוקצו לאוהדי מכבי חיפה נחטפו בתוך דקות ספורות וברשתות ובאתרי הכרטיסים המחירים ממריאים לשחקים, כפי שפורסם אתמול באתר ערוץ הספורט.

  • שני, 20:30, שידור ישיר ב-5SPORT: משחק העונה - הפועל באר שבע נגד מכבי חיפה

בכר יקבל בחזרה את עלי מוחמד שריצה עונש הרחקה במשחק נגד בית"ר ירושלים וכן את בוגדן פלאניץ' שהיה חולה ויעמוד לרשותו של המאמן. השניים ישובו להרכב של הירוקים. שניים נוספים שצפויים לשוב להרכב הם דולב חזיזה וג'וש כהן שאמנם היו בסגל ברביעי, אך זכו למנוחה. מסתמנים ארבעה שינויים בהרכב של המוליכה.

למרות עזיבתו של יובל אשכנזי למכבי נתניה והשאלתו של רועי אלימלך להפועל עפולה, לברק בכר יש 20 שחקני שדה שנלחמים על 18 מקומות בסגל והמשמעות: שני שחקנים לא ייכללו בסגל.

בתוך כך, במועדון ערים לתחלואה העולה ולהדבקות במועדונים השונים וביקשו משחקניה לפעול במשנה זהירות, להימנע מהתקהלויות, לשמור על הנחיות הקורונה כולל עטיית מסכות והמסר שהועבר לשחקנים הוא: "קצב ההדבקה עולה, הישמרו".

במכבי חיפה רוצים להגיע בסגל מלא למשחק העונה נגד הפועל ב"ש, שתגיע ללא הלדר לופס שנמצא חיובי לקורונה. שחקנים שאינם חשים בטוב התבקשו להודיע ולבצע בדיקת קורונה.

פלאניץ'. חוזר לסגל (מאור אלקסלסי)
פלאניץ'. חוזר לסגל (מאור אלקסלסי)
מעבר לתגובות