מכבי פ"ת מעוניינת, דוניו יעבור בינואר?

חלוץ חיפה עשוי לעבור לאחרונה בטבלה. חוסה רודריגס, לו חוזה רק עד סוף העונה, החליף סוכן. עפרי ארד צפוי לפתוח לראשונה אחרי כחודשיים וחצי, צפי למעל 7,000 אוהדים ירוקים מול סכנין

יגאל גולדשטיין
א א א א ( שנה גודל )

מכבי חיפה תקיים היום (שישי) את האימון המסכם שלה לקראת המשחק מחר נגד בני סכנין, לאחר שאתמול זכו השחקנים ביום מנוחה. ברק בכר מגיע למשחק עם סגל חסר מאוד בעקבות מכת פציעות ובעיית הצהובים של בוגדן פלאניץ'. בינתיים, עזיבה של גודסוואי דוניו עומדת על הפרק.

לאתר ערוץ הספורט נודע כי האחרונה בטבלה, מכבי פ"ת, מעוניינת בדוניו, שמסיים את חוזהו. החלוץ נמצא בתקופה לא טובה וכבש שער בודד בחודשיים האחרונים ובסה"כ שני שערי ליגה מפתיחת העונה, זאת למרות שיש לו שש הופעות ליגה בהרכב. החלוץ עשוי לעזוב בינואר במידה שהירוקים יצרפו חלוץ זר או את מאוויס צ'יבוטה.

חזרה למשחק - סאן מנחם, נטע לביא ומחמוד ג'אבר עדיין לא כשירים, כמו גם טאלב טוואטחה. מי שצפוי לפתוח במרכז ההגנה הוא עופרי ארד. זו הפעם הראשונה שהוא צפוי לפתוח בהרכב של בכר מאז המשחק נגד הפועל באר שבע בתחיל אוקטובר, שבו הוא הורחק. הצוות המקצועי יכריע מי יפתח לצידו: שון גולדברג או רמי גרשון. אחד מהם גם ימלא את עמדת המגן השמאלי.

רז מאיר הפתיע את הקבוצה וכשיר למשחק. המגן שמתמודד עם פציעה במפרק הבריח התאמן ויעמוד לרשותו של בכר, כאשר לא ידוע האם הוא יפתח או יעלה מהספסל בהתאם למצבו. אם אכן יפתח, אז רמי גרשון יישאר על הספסל הירוק.

גם בעמדת המגן הימני ישנה התלבטות בין ריאן סטריין לחוסה רודריגס שעשוי גם לפתוח בקישור במידה ולא יפתח כמגן. רודריגס, שמסיים את חוזהו בתום העונה וטרם נעשתה אליו פנייה לגבי עונה נוספת. הקשר הספרדי החליף סוכן, מה שעשוי ללמד על רצונו להשיג חוזה חדש או יעד חדש. בכל מקרה, הירוקים לא רוצים שיעזוב בינואר ולא מן הנמנע שיוצע לו חוזה חדש בכרמל.

בתוך כך, אוהדי מכבי חיפה נמצאים בטירוף לקראת המשחק מחר נגד סכנין. נותרו מאות בודדות של כרטיסים ו-7,000 הכרטיסים שהוקצו לירוקים יחטפו הבוקר. לערוץ הספורט נודע כי אוהדי מכבי חיפה החלו לרכוש כרטיסים ליציע של אוהדי בני סכנין. הצפי הוא לכ-8,000 ירוקים לפחות.

יחזור להרכב. עפרי ארד (מאור אלקסלסי)
יחזור להרכב. עפרי ארד (מאור אלקסלסי)
מעבר לתגובות