איתי שכטר: "לא דופק דין וחשבון. אם יגעו בי - אפול"

החלוץ ענה למבקרים אחרי ניצחון ב"ש. לוי: "הגיע לנו לנצח"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

יש לא מעט שיבקרו אותו, אבל מבחינת איתי שכטר - המשימה הושלמה. חלוץ הפועל ב"ש סחט כדור עונשין דרמטי בדקה ה-79, העניק לדרומיים 1:2 דרמטי על הפועל ת"א ולא נשאר חייב כששמע את הביקורות על הצלילה, כביכול, ברחבה.

 • צפו: הפועל ב"ש גברה 1:2 על הפועל ת"א
 • הצביעו: שכטר צלל בסחיטת הפנדל?
 • קלינגר: "למה ההחלטות הקשות תמיד נגדנו?"
 • הרשתות סערו בעקבות הפנדל על שכטר
 • "צוות השידור נמצא למעלה ומי שהיה קרוב ראה שקיבלתי מכה והוא נכנס בי", הסביר איתי שכטר את הנפילה. "תראו את התגובה של השחקן שהכשיל, אם הוא לא השתגע - הוא הבין מיד שהיה פנדל ב-100%. אני לא חייב לאף אחד דין וחשבון, ברגע שיגעו בי ברחבה - אפול. יכול להיות שהייתה נגיעה קטנה, הוא גרם לי למעוד, מי שרוצה לקלל ולצעוק זו זכותו. אעשה הכל למען ב"ש. ניצחנו קבוצה טובה, היה משחק קצבי ואחד הטובים שלנו, אבל יכולנו להכריע לפני".

  רוני לוי, המאמן המנצח, הוסיף: "משחקים, כמאמן, יותר קשים לפעמים מאשר כשחקן. יש לחץ, מתח, אבל בסוף יש ירידת מתח. אנחנו מרוצים מאוד מהתוצאה, מתחילים לראות גישה טובה ואנרגיה נהדרת באיצטדיון עם תמיכת הקהל. הגיע לנו לנצח, אני מאוד מרוצה. הקהל? יש אכזבה אם מפסידים. אם יש תלונות, נדאג שהקהל יהיה מרוצה. נעשה הכל כדי שיהיה כדורגל טוב ומנצח. השחקנים מתאמנים מאוד קשה, מקווה לתת להם סיבות להנות ולשמוח".

  על חסרונו של רמזי ספורי אמר לוי: "כל שחקן חסר הוא חשוב. רמזי עשה קפיצה מטורפת השנה, יש לנו סגל רחב וטוב, התחרות מאוד קשה בבחירת ההרכב. מי שנכנס היום אחרי השוויון דווקא הוסיף המון. מכבי ת"א? אנחנו מרוכזים בעצמנו. אתה מצפה שהיריבות לא יעשו ניצחונות, אבל קודם נתרכז בעצמנו. הפועל חיפה? קבוצה מוכשרת עם מאמן מנוסה, נתכונן למשחק טוב ונבוא לנצח".

  לוי. מרוצה (דני מרון)
  לוי. מרוצה (דני מרון)
  מעבר לתגובות