ניר קלינגר: "יש 900 מסכים, למה כל כך הרבה טעויות?"

מאמן הפועל ת"א זעם אחרי ההפסד: "הפנדל? שכל אחד יבחן את עצמו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

הפועל ת"א ממשיכה לאבד נקודות. האדומים הפסידו הערב (רביעי) 2:1 להפועל ב"ש בטרנר ורשמו משחק רביעי ברציפות ללא ניצחון בליגת העל. ניקיטה רוקאביצה ואיאד אבו עביד כבשו לזכות הדרומיים, ואילו שי אליאס איזן זמנית לקבוצה של ניר קלינגר.

בסיום המשחק, להפועל ת"א היו טענות רבות כלפי יגאל פריד שהעניק פנדל מעורר מחלוקת אחרי הכשלה כביכול על איתי שכטר בתוך הרחבה. קלינגר הפעם היה מאופק, אך לא חסך ביקורת: "לא רוצה לדבר על השופטים, שכל אחד יבדוק את עצמו. מה היה חסר? רק לשים את הכדור בשער, כמו שצריך במשחק כדורגל. ואז במקום שנרדוף, ירדפו אחרינו. ככה מנצחים משחקים. החמצנו בהזדמנויות שלנו, וזהו. באנו לנצח, להחזיק בכדור, אבל נחשפנו יותר מידי פעם ואם היינו עם קצת יותר איכות וקצת יותר קילר אינסטינקט ב-16 - היינו מנצחים".

קלינגר המשיך: "אנחנו מייצרים מצבים רבים בכל משחק, מנסים להשתפר. אולי נחשוב על חיזוק בחלק הקדמי, לא יודע מה האפשרויות, בסך הכל הקבוצה משחקת טוב - גם היום וגם מול מכבי חיפה נקלענו להפסדים מרגיזים בעיקר בגלל החלטות שיפוט, אני בטוח בזה. אולי תוכלו לעזור לי, אם זכור לי בגמר הגביע הלך אדון פפיר ארבעה מהלכים אחורה ושרק לפאול אחרי ה-2:2. גם היום יכול היה לבדוק שהיה פאול על הופמייסטר במהלך של הפנדל".

"אנחנו מסתכלים מי שופטי ה-VAR שלנו", הוסיף מאמן הפועל ת"א. "למשל זיו אדלר היה ב-VAR מהגביע ועד הליגה, אבל אני שואל למה תמיד אותו אחד? ולמה תמיד ההחלטות הקשות נגדנו? יכול להיות שהוא צודק לפעמים, אבל מספיקה טעות אחת וזה עולם ומלואו בשבילי. לא רוצה להגיד מילה באנגלית, אבל בסדר. יש לנו גם רגשות, אנחנו בני אדם שעובדים כל השבוע - ועובדים קשה. השחקנים וההחלטות הללו קשות לנו, לרוב אולי הם צודקים, אבל אלוהים אדירים יש לכם 900 טלוויזיות - למה כל כך הרבה טעויות?".

"ואני אומר זאת בשיא העדינות, לא תוקף אף אחד, בצורה עניינית ומכובדת. תבדקו ותעשו שיפור, כולנו רוצים להנות מכדורגל ושהחלטות שיפוט לא יכריעו משחקים. לא יודע אם הוא הכריע היום, מרגיש לי כואב. עם זאת, אנחנו צריכים להשתפר, אני מסכים".

פריד. לא חסכו ביקורת (דני מרון)
פריד. לא חסכו ביקורת (דני מרון)
מעבר לתגובות