בתיווך ב"ש: דור מיכה ומכבי תל אביב ימשכו את התביעות ההדדיות

המאבק המשפטי של הקשר במועדון נעוריו בדרך להיפסק ובשורות האדומים טענו: "סיפור מיותר, כולם ייפגעו". מיכה יחליף את רמזי ספורי המוצהב בהרכב מול הפועל ת"א. ההרכב המשוער בפנים

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

המאבק המשפטי בין דור מיכה למכבי תל אביב מתקרב לסיום. בתיווך הפועל באר שבע, הקשר ומועדון נעוריו בדרך להסכמות על משיכת התביעות ההדדיות שהגישו האחד נגד השני - כך נודע לראשונה לערוץ הספורט.

הסיבה להחלטה לסגת מהתביעה מכיוונו של דור מיכה, היא כי הוא, מצידו, מודע לעובדה כי תביעה נגדית תוביל שוב לסיפור פרשת הנערות לצוף מחדש. "כל הסיפור הזה מיותר וכולם ייפגעו. אפשר לסגור דברים בצורה אחרת ושקטה", אמרו בב"ש.

בינתיים, מיכה אמור לקבל את חולצת ההרכב במקומו של רמזי ספורי במשחק מחר (רביעי) מול הפועל ת"א. מיכה, שתמיד להט במשחקי דרבי מול האדומים כשהיה שחקן מכבי ת"א, יקבל את הקרדיט בשל צבירת הכרטיסים הצהובים של השחקן הכי חם של מוליכת הטבלה.

מיכה. "כל הסיפור הזה מיותר" (אנצ'ו ג'וש - סוכנות ג'יני)
מיכה. "כל הסיפור הזה מיותר" (אנצ'ו ג'וש - סוכנות ג'יני)

רוני לוי, המאמן היחיד שעוד לא הפסיד העונה, יבצע שינוי נוסף כשחאתם עבד אלחמיד יחליף את אור דדיה הפצוע ב-11. איאד אבו עביד יוסט לעמדת המגן הימני, בעוד אלחמיד יפתח לצד מיגל ויטור ואיתן טיבי. לוי, שהחמיא לשחקנים על היכולת במחצית הראשונה בניצחון על הפועל קריית שמונה, מצפה למשחק סגור של הפועל ת"א ויציאה למתפרצות כמו במשחקים האחרונים של היריבה. גם אריאל הרוש ייעדר עדיין בגלל פציעה.

אחרי תקופה בה הקבוצה התאמנה על מגרשים קשים בשל השזרוע במתחם האימונים, בימים האחרונים האימונים כבר התאמנו על משטח טוב יותר והשחקנים מעידים על שינוי גם בקצב האימון. גל לוי, שעבר שיקום בב"ש למרות שסיים חוזה, אמור לחתום בימים הקרובים בבית"ר ת"א בת ים.

ההרכב המשוער: עמרי גלזר; איאד אבו עביד, חאתם עבד אלחמיד, איתן טיבי, מיגל ויטור, הלדר לופז; מריאנו בריירו, דוידה פטרוצ'י, דור מיכה; ניקיטה רוקביצה, איתי שכטר.

דדיה ייעדר (דני מרון)
דדיה ייעדר (דני מרון)
מעבר לתגובות