הפועל ת"א תפסה 6 אוהדים שהשליכו חפצים

לקראת בית הדין: האדומים מתכוונים לפעול ביד קשה נגד מתפרעי בלומפילד

שירי אלג'ם
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

בצל ההכנות למשחק מול בני סכנין, בהפועל ת"א נערכים גם לדיון מחר (רביעי) בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל. האדומים, כזכור, יעמדו לדין בעקבות השלכת החפצים על שוער בית"ר ירושלים איתמר ניצן, ויואשמו בהתפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות ופגיעה ע"י אוהדים.

מאז המשחק מול בית"ר ירושלים והאירועים החמורים, בהנהלת הפועל ת"א הסבו מאמצים גדולים על מנת לזהות ולתפוס את אותם אוהדים שהשליכו כמות גדולה של מצתים, כוסות שתייה וחפצים נוספים משערים 4-5. בעזרת המצלמות והצילומים ההנהלה הצליחה לזהות כשישה אוהדים שהשליכו חפצים והיא מתכוונת לפעול נגדם ביד קשה כמו למשל להרחיק אותם מהמגרשים.

במועדון ממשיכים לנסות ולתפוס מתפרעים נוספים, אבל כבר בדיון יציגו בפני בית הדין את הפעולות שעשו שבעקבותיהן הצליחו להגיע לחלק מהאוהדים שהתפרעו. בהפועל מקווים שבזכות הפעולות הללו בית הדין יתחשב בהם ולא ישית עונש חמור מדי כמו סגירת יציעים.

בתוך כך, במתחם חודורוב מקווים מאוד להמשיך במומנטום החיובי ולחבר ניצחון שלישי ברציפות מול בני סכנין ביום ראשון. עושה רושם שניר קלינגר ימשיך במערך של חמישה שחקני הגנה, שעבד טוב בשני המשחקים האחרונים של הקבוצה. 

החפצים בבלומפילד (אלן שיבר)
החפצים בבלומפילד (אלן שיבר)