יעצור את האלופה? הנשק הסודי של בני לם

מאמן מכבי נתניה מתכונן לנייחים. שחקנים: "הכל תלוי בנו"

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

תמשיך במומנטום? מכבי נתניה תקווה לחבר ניצחון שלישי ברציפות כשתפגוש מחר (שני) את מכבי חיפה. בני לם מתכנן ארבעה שינויים בהרכב לעומת זה שפתח ב-2:4 על מכבי תל אביב, אך לרשותו של המאמן נשק מעניין במיוחד כנגד הירוקים.

לם, שעבד יחד עם שחר וייזינגר, אחיו של מאמן השוערים של מכבי חיפה, גיא וייזינגר, הכין את היהלומים למצבים הנייחים של היריבה. כך או כך, במכבי נתניה יודעים כי עבירות מיותרות ליד הרחבה יובילו לבעיות.

מבחינת המערך, מאמן הצהובים תירגל מערך של שלושה בלמים ואת ההרכב שסיים את המשחק מול מכבי ת"א. המשמעות: יובל שדה, עומרי גנדלמן, יניב מזרחי וכארם ג'אבר יפתחו ב-11. בסך הכל יבצע לם ארבעה שינויים לעומת משחק הניצחון על מכבי תל אביב.

מי שייעדר הוא רז שלמה המורחק, כשגם שי קונסטנטין, עדן קארצב, עומאר גאיה ורון אשכנזי שיעבור ניתוח נוסף בברכו לא ייקחו חלק בהתמודדות עקב פציעות.  הקפטן אלמוג כהן, שחשוב לא רק על הדשא אלא גם בחדר ההלבשה, יוכל להתלבש, אך הוא לא מצליח להתגבר על כאבים במפשעה. ההערכה היא שבקרוב יודיע על פרישה, גם לאור רצונו לעבור לתפקיד המנהל המקצועי שמובטח לו וגם לאור העובדה כי הקושי להתאושש מפציעות הופך לנטל גדול יותר ויותר.
 
"אם במכבי חיפה יהיו באופוריה מהניצחון באירופה אז נוכל לנצל את זה", אמרו שחקנים במועדון, "בני אומר לנו כל הזמן שאנחנו חייבים להאמין שהכל תלוי בנו ובאנרגיות שאיתם נבוא".

הרכב משוער: דני עמוס, כארם ג'אבר, יובל שדה, עמרי גנדלמן, שיר צדק, זלאטן שחוביץ'; אביב אברהם, בוריס אינו, פארפה גויאגון; יניב מזרחי, איגור זלאטנוביץ'.

שחקני נתניה חוגגים אחרי מכבי ת"א. בשני נראה תמונות דומות? (ברני ארדוב)
שחקני נתניה חוגגים אחרי מכבי ת"א. בשני נראה תמונות דומות? (ברני ארדוב)