דריכות בב''ש לפני הפועל י-ם: "משחק מוקש"

מובילת הטבלה חוששת משאננות. דדיה צפוי לפתוח, מיכה בספק

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
"לא יהיה טיול" ב''ש לא מקלה הפועל י-ם (דני מרון)
"לא יהיה טיול" ב''ש לא מקלה הפועל י-ם (דני מרון)
תחילת כתבה

בהפועל ב"ש חוששים משאננות של השחקנים לקראת המשחק מחר (שבת) מול האחרונה בטבלה הפועל ירושלים. באספות הוידאו בימים האחרונים, המאמן רוני לוי העביר מסר ברור לשחקנים, כי מול קבוצות כאלו שיבואו להסתגר ולצאת למתפרצות, לא צפוי להיות פשוט, בטח אם הם לא יצליחו להבקיע מוקדם. לוי הדגיש את הצורך בסבלנות בהנעת הכדור, אחריות בהגנה, ויציאה של המגנים קדימה כמעט בכל התקפה.

"זה שירושלים כבשה רק שער אחד העונה לא אומר שיהיה לנו טיול, ואם נחשוב ככה אז לא ניקח שלוש נקודות. זה משחק מוקש", אמרו בצוות המקצועי לשחקנים. על פי התרגול, נראה כי לוי יבצע שני שינויים בהרכב שניצח את מכבי פ"ת: אור דדיה ישוב לעמדת המגן הימני במקומו של איאד אבו עביד שיירד לספסל, ורועי גורדנה צפוי לפתוח על חשבונו של דוידה פטרוצ'י. שגיב יחזקאל הפצוע ימשיך להיעדר.

מי שצפוי להמשיך לקבל קרדיט הוא רמזי ספורי, שחגג אתמול יום הולדת 26 ונמצא בכושר מצוין. לאחר האימון היום יוחלט אם דור מיכה יתלבש למשחק, מכיוון שלא חש בטוב בימים האחרונים.

הרכב משוער: עמרי גלזר; אור דדיה, מיגל ויטור, חאתם עבד אלחמיד, הלדר לופס; מריאנו בריירו, רועי גורדנה (דוידה פטרוצ'י), רמזי ספורי; דנילו אספרייה, יוג'ין אנסה, ניקיטה רוקאביצה.

ישחק בשבת? מיכה (דני מרון)
ישחק בשבת? מיכה (דני מרון)