לם: "איך עונים ל-3,000 הודעות בפלאפון?"

צפו באוהדי נתניה חוגגים עם המאמן: "חושב על אבא שלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

לפני הניצחון המפתיע של מכבי נתניה הערב (שבת) על מכבי תל אביב, מרבית אוהדי הכדורגל לא היו מהמרים שמי שייצא עם ידו על העליונה בסיום המשחק הוא המאמן הטרי של היהלומים, בני לם. קשה עוד יותר היה להאמין שנתניה תחולל מהפך מדהים ותשיג 2:4 מהדהד. אחרי המשחק יצא המאמן מתחומי האצטדיון והתקבל על ידי אוהדים רבים ששרו לו וחגגו איתו. לאחר מכן הוא אמר: "איך עונים ל-3,000 הודעות בפלאפון?".

הבכורה החלומית של לם על הקווים הפתיעה את כולם, אך לא את מאמן נתניה: "חלמתי והאמנתי, אפשר לשאול את השחקנים, אמרתי להם שלמכבי יש 7 נקודות, אנחנו עם 5, ונסיים את הערב עם 8. אני מאמין בהם כקבוצה, שיחקנו כדורגל שמח".

לם שיתף שמי שנמצא במחשבותיו עם סיום המשחק הוא אביו: "הכי אמיתי שלי, אני חושב כרגע על אבא שלי. הוא היה אוהד שרוף של מכבי נתניה. בגיל 10 הוא הפך אותי לאוהד נתניה, ואני בטוח שהוא מתהפך בקבר אם הוא היה יודע שהבן שלו ניצח את המשחק הראשון שלו, ועוד ואת מכבי תל אביב".

בנתניה מקווים שהניצחון על סגנית האלופה יחולל מומנטום חיובי בקבוצה, אך לם משתדל להישאר עם רגליים על הקרקע: "אני לא רוצה לדבר על פלייאוף עליון. ככה חונכתי, לקחת דברים לאט. נשמח היום, ממחר אנחנו מסתכלים לקראת מכבי חיפה". בסיום, לם הקדיש את הניצחון למשפחתו: "אני רוצה לומר תודה לילדיי ולאשתי, שנתנו לי חשק לקחת את ההזדמנות הזו. אני מאושר בשביל המועדון והשחקנים שנתנו היום הצגה".

ניצחון גדול בבכורה (ברני ארדוב)
ניצחון גדול בבכורה (ברני ארדוב)