חיפה המריאה לגרמניה. בכר מתכנן שינויים

המאמן צפוי לעבות את מרכז ההגנה ולהחליף את המערך. ארד: "משימה לא קלה מול קבוצה מהבונדסליגה". גולדברג ורודריגס יפתחו?

יגאל גולדשטיין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

צילום: באדיבות מכבי חיפה

מכבי חיפה המריאה היום (שלישי) אחר הצהריים לברלין לקראת המפגש בחמישי נגד אוניון המקומית. מאות אוהדים צפויים ללוות את הקבוצה, כאשר גם ישראלים מקומיים צפויים להגיע. בחלק המקצועי, הנטייה של ברק בכר היא לעלות במערך הכולל שלושה בלמים, כפי שסיים את המשחק נגד מכבי פ"ת על מנת לתרגל לקראת ברלין. ההערכה שאם נטע לביא או מוחמד אבו פאני היו כשירים, בכר היה מעדיף לעלות ב-3-3-4.

מקומו של בוגדן פלאניץ' במרכז הרחבה מובטח, כאשר שון גולדברג יפתח משמאל. ההתלבטות היא בין עופרי ארד לאורי דהן, כשארד נחשב למנוסה יותר במעמדים האלה. חוסה רודריגס ישוב להרכב של הירוקים, לאחר שנכנס כמחליף נגד מכבי פ"ת. הספרדי ישתף פעולה עם עלי מוחמד, מחמוד ג'אבר ירד לספסל. עופרי ארד אמר לפני ההמראה: "מצפה לנו משחק לא קל מול קבוצה מהבונדסליגה".

ביום ראשון מכבי חיפה תפגוש את הפועל באר שבע ובכר ימשיך לחלק כוחות בין שחקני הסגל. יתכן ודולב חזיזה, שהוחלף בדקה ה-64 נגד מכבי פ"ת על מנת למנוע עומסים על שרירי הבטן, יפתח על הספסל. למרות שאינו מגלה יכולת טובה מפתיחת העונה, גודסוואי דוניו עשוי להשתלב. בן שהר ישוב לסגל לאחר חמישה משחקים בחוץ. כאמור, מוחמד אבו פאני, נטע לביא וריאן סטריין לא יעמדו לרשותו של בכר בתקופה הקרובה ולכן הוא צריך לנהל את הסגל שלו בחוכמה בשתי מסגרות.

מכבי חיפה רשמה את טאלב טוואטחה באופ"א עוד כשלא היה בתכניות וייתכן והוא ירשום הופעת בכורה אירופית מחודשת במדים הירוקים. נשיא המועדון יעקב שחר המריא עם הקבוצה לברלין. בעונה שעברה ובמשחקי המוקדמות הוא לא המריא עם הקבוצה בגלל התפשטות נגיף הקורונה.

שהר ישוב לסגל (אלן שיבר)
שהר ישוב לסגל (אלן שיבר)