אטפלד סירב להתפטר. סגל יחליט אחרי סכנין

מאמן נתניה יזכה לקרדיט. "גם אם ננצח, הקהל איבד בו אמון"

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

המסר ברור. מאמן מכבי נתניה, ריימונד אטפלד לא מתכוון להניח את המפתחות ולהתפטר, זאת אחרי שצבר שתי נקודות בלבד ומסתכל על כל הקבוצות בטבלה מלמטה. עמדתו של ההולנדי גורמת לראשי הקבוצה להמתין עם השינוי המתוכנן על הקווים לפחות עד אחרי המשחק הקרוב מול בני סכנין בשבת בדוחא.

בנתניה היו מעדיפים שאטפלד, שכבר לא אהוד בחדר ההלבשה, יתפטר מיוזמתו - דבר שהיה מקל על ההחלטה של ראשי הקבוצה. אך בשלב זה ברור כי איבוד נקודות נוסף יוביל לחשיבה מחודשת בנוגע לאיש על הקווים. " גם אם ננצח בדוחא, הקהל איבד אמון במאמן", אמר גורם בקבוצה.

אטפלד מודע לשיח סביבו, אבל מצד שני לא יעזוב ללא פיצוי משמעותי. אחרי סכנין תצא הקבוצה לפגרת נבחרת ולאחר מכן תפגוש את שלושת המועדונים הגדולים של הכדורגל הישראלי: מכבי ת"א, הפועל ב"ש ומכבי חיפה.

בתוך כך, הבעלים אייל סגל, שמעבר לתפקידו הוא גם אוהד הקבוצה, ער לרחשים בקהל ולקח את הזמן במהלך החג לחשוב על עתיד המועדון. הבעלים הודה לאוהדים רבים שסימסו לו אחרי האירועים בינו לבין השוטרים, כשגם ברשתות החברתיות זכה בעל הבית לחיזוקים.

בשל הרחקת אלמוג כהן, עושים בקבוצה מאמצים להכשיר את שיר צדק להתמודדות המאתגרת מול סכנין. על אף שרז שלמה לא הרשים בהפסד להפועל חדרה, הוא יוזמן גם השבוע למבדקים בנבחרת. בשל מצוקת הבלמים של ווילי רוטנשטיינר, שלמה עשוי למצוא את עצמו בסגל לצמד המשחקים מול סקוטלנד ומולדובה.

רז שלמה. עשוי למצוא עצמו בסגל הנבחרת (ברני ארדוב)
רז שלמה. עשוי למצוא עצמו בסגל הנבחרת (ברני ארדוב)