בלאגן: עימות בין אנשי הפועל חדרה ומכבי נתניה

בקבוק נזרק. מנחם קורצקי: "מותר לחגוג, למה צריך להגיע לאלימות?"

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

בשנים האחרונות התפתחה יריבות ספורטיבית בין מכבי נתניה להפועל חדרה והיום (ראשון) היא גלשה לפסים לא נעימים, בלשון המעטה. אחרי ה-0:2 של האדומים, שהעמיק את המשבר של היהלומים, אנשי שני המועדונים התעמתו מילולית בחדרי ההלבשה ובמהלך העימות גם נזרק בקבוק.

אז מה קרה? מנחם קורצקי ושחקני הפועל חדרה ירדו לחדרי ההלבשה בריקודים ובשירת "מי שמאמין לא מפחד", אנשי מכבי נתניה כעסו, מאמן חדרה התעמת איתם מילולית ועד מהרה העימות הפך להמולה גדולה. קורצקי עצמו טען שקב"ט נתניה דחף אותו, מה שהוביל לבלאגן ובמועדון טענו שבפעם הקודמת שהיהלומים ניצחו הם חגגו מולם בהפגנתיות.

"כשנתניה מנצחת היא צובעת את הפרוזדור, אז גם לנו מותר, אני לא מבין למה זה צריך להגיע לאלימות", תהה קורצקי בסיום וסיפר: "זה היה משחק מאוד טעון, כי שיחקנו פה לפני חודש, נתניה שלחה לנו שחקן לבית חולים (עומר פדידה), ואף אחד במועדון לא הרים טלפון לשאול לשלומו. זה המינימום".

"ניצחנו 0:2 ואני לא צריך להתנצל בפני אף אחד, התחלנו את העונה עם משחקים קשים מאוד והוצאנו תוצאות טובות. זה הכדורגל, זה רק משחק אחד מותר לשמוח, אבל מחר נרגיע את כולם ונתכונן למשחק הבא", המשיך קורצקי. "ראינו קבוצה לוחמת ואני שמח שהחזרנו לפדידה".

"אנחנו מתמודדים בלי השחקנים האיכותיים שלנו, זה לא קל, לא השתמשתי בזה כתירוץ עכשיו מרשה לעצמי להגיד את זה כי ניצחנו. הוכחנו בעונה שעברה והעונה בשני המשחקים הראשונים שכדורגל יש לנו, כשיחזרו השחקנים המתאימים נראה כדורגל מחדרה. בהתחלה צריך נקודות כדי להרגיע את המערכת ולאחר מכן גם הכדורגל היפה יגיע", חתם מאמן חדרה.

קורצקי: "מותר לחגוג" (ברני ארדוב)
קורצקי: "מותר לחגוג" (ברני ארדוב)
דם רע בין אנשי נתניה לחדרה (ברני ארדוב)
דם רע בין אנשי נתניה לחדרה (ברני ארדוב)