"עשינו לק"ש בית ספר, זה הפסד מיותר"

תסכול בנוף הגליל וביקורת על ספיר ברמן: "לא הגיוני שלא היה פנדל על סתיו נחמני"

הדר יעקבי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

תחושת פספוס גדולה שררה בחדר ההלבשה של הפועל נוף הגליל בתום הפסד 1:0 לקרית שמונה אמש (שבת). למרות שהייתה עדיפה ברוב שלבי המשחק, החבורה של ירון הוכנבוים הפסידה בעקבות מצב נייח בדקה ה-84, ואיבדה את המקום הראשון בטבלה, במשחק שהסתיים בהפסד לא משקף.

"מתסכל מאוד, אבל זה כדורגל. לא תמיד הקבוצה הטובה יותר מנצחת" אמר המאמן ירון הוכנבוים בתום המשחק והוסיף "השחקנים היו מרוכזים, אני מרוצה מאוד מהמשחק, פחות מרוצה מהתוצאה כמובן".

ובעוד שהמאמן מרוצה מהיכולת של השחקנים, לא מעט ביקורת הושמעה בקבוצה דווקא כלפי ספיר ברמן ששפטה את המשחק ובחרה שלא לשרוק לפנדל על על מה שהם טוענים שהייתה הכשלה ברורה של נחמני ברחבה: "זה פשוט לא הגיוני שבדקו בוואר והחליטו לא לשרוק פנדל, יכול להיות שהזווית של הצילום לא היתה טובה", אמרו בקבוצה.

ולמרות ההפסד, יש מי שהצליחו להרשים. רועי שוקרני שהספיק לבשל כבר שני גולים העונה, רשם לזכותו גם איום על שערה של היריבה אמש, וזוכה ללא מעט מחמאות מהצוות המקצועי. כמוהו קיבלו מחמאות גם ג'ניה ברקמן, קפטן הקבוצה, וגוטי טומלין שערך אמש את הופעת הבכורה שלו במדי נוף הגליל.

"עשינו להם בית ספר, זה הפסד מיותר" סיכמו בקבוצה את ההתמודדות בדרבי של הצפוניות והוסיפו: "אנחנו מתמודדים איתם על אותה משבצת, ניצחון היה שווה הרבה יותר משלוש נקודות עבורנו".

ביקורת על השיפוט (אנצ'ו גוש, סוכנות ג'ני)
ביקורת על השיפוט (אנצ'ו גוש, סוכנות ג'ני)
ברקמן. מהבולטים בנוף הגליל (אנצ'ו גוש, סוכנות ג'ני)
ברקמן. מהבולטים בנוף הגליל (אנצ'ו גוש, סוכנות ג'ני)