חמור מהצפוי: סולומון דניאל ייעדר כחודש

קרע במפשעה לקשר נוף הגליל. טומלין צפוי לערוך הופעת בכורה מול ק"ש

הדר יעקבי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הפועל נוף הגליל מגיעה למחזור הרביעי של ליגת העל במצב שמפתיע אפילו אותה. העולה הטרייה מהלאומית מתהדרת בשבע מתוך תשע נקודות אפשריות כשהיא עומדת בראש הטבלה. מחר (שבת) היא עתידה לפגוש את עירוני קריית שמונה, שנמצאת במקום ה-13 עם נקודה אחת בלבד. "למדנו אותם ואנחנו יודעים מהן הנקודות הטובות שלנו", אמר מאמן הקבוצה ירון הוכנבוים, שזוכה ללא מעט הערכה מהנהלת המועדון בימים האלה. "חשוב לנו איך אנחנו משחקים וזה לא משנה נגד מי או איפה".

"אנחנו עובדים קשה, באים צנועים, וירון מכין אותנו כמו שצריך לכל משחק", סיפר בלם הקבוצה אלי בליליתי באימון ההכנה לקראת מפגש הצפוניות. מי שלא נכח באימון הוא דולב אזולאי, שייעדר גם בשבת בשל מחלה. כמוהו, ייעדר גם הקשר סולומון דניאל. דניאל נפצע במשחק נגד מ. ס. אשדוד ומה שהיה נראה כמו מכה יבשה בלבד, התברר אמש, לאחר בדיקת אולטרסאונד, כקרע במפשעה שיגרור היעדרות של כחודש ממגרשים.

אך לצד הפוצעים הטריים, יש גם מי שהחלים - הבלם הזר גוטי טומלין שנפצע כבר באימון הראשון שלו עם הקבוצה ופרק את הכתף. טומלין שב לאימונים מלאים והוא צפוי לערוך את הופעת הבכורה שלו מחר.

הרכב משוער: סטפן מרינוביץ, מוזי טימוטי, גוטי טומלין, יבגני ברקמן, ירין פרץ, פדרו סאס, אלעד שחף, רועי שוקרני, סתיו נחמני וויליאם קיזיטו.

נוף הגליל ימשיכו את המומנטום? (ברני ארדוב)
נוף הגליל ימשיכו את המומנטום? (ברני ארדוב)