עוסק פטור: המעורבות של שטרלינג בהפועל חיפה

המנכ"ל המושעה שחשוד באונס ממשיך לעבוד מאחורי הקלעים. הפרטים המלאים

הדר יעקבי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

על אף שבהפועל חיפה ממשיכים לטעון שאורן שטרלינג משמש כיועץ לקבוצה, שוב מתגלה שמנכ"ל המועדון המושעה החשוד באונס מתנדבת במועדון, ממשיך לעסוק בתפקידו ואף מציג עצמו ככזה ברשתות החברתיות.

שטרלינג, שעל פניו הוצא לחופשה כפויה, היה חלק משמעותי במשא ומתן להחתמת איזוצ'וקוו אנתוני, הבלם הניגרי שהצטרף לאדומים שחורים לפני כשבוע. יתרה מכך, המנכ"ל אף נכח במעמד חתימת החוזה עימו. אם לא דיי בכך, היום מתברר לערוץ הספורט כי הוא גם פנה לאביו של אחד משחקני הנוער כדי להחתימו על חוזה חדש.

כל אלה מתווספים לדיווחים מאוגוסט בנוגע להגעתו של שטרלינג למשחק אימון של הקבוצה נגד הפועל נוף הגליל, אז טען להגנתו שהוא הגיע על מנת לתמוך בבנו המשחק בשורות היריבה - קירבה שלא קיימת במקרים של החתמת אנתוני ושחקן הנוער.

הבעלים, יואב כץ מסר בתגובה: "יש מקרים בהם אנחנו צריכים לבקש את עזרתו של אורן, שרק הוא יודע את הפרטים. לדוגמא, הסכמים שנעשו לפני 4-5 שנים כשרק הוא היה במועדון ולא אף אחד מהצוות הנוכחי. אורן במצב לא הכי סימפתי בגלל שהוא לא יכול לעשות שום דבר ולא נותנים לו לעשות שום דבר. הידיעה הזו זה ממישהו שמתכוון להציק לו ויש קבוצה לא קטנה של אנשים שמנסים להציק לו. בסופו של דבר - המטרה שלי היא להביא את הפועל חיפה להצלחות וצריך לעשות מה שצריך לעשות".

אורן שטרלינג. עובד מאחורי הקלעים (מאור אלקסלסי)
אורן שטרלינג. עובד מאחורי הקלעים (מאור אלקסלסי)