"משוגע לגמרי": תקרית גוטליב סוקרה בעולם

באנגליה ביקרו את החלטת ההתאחדות, וטענו: לא הגיע אדום

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

פרשת אדי גוטליב חצתה את הגבולות - גם הבינלאומיים: האירוע, במסגרתו אוהד פרץ למגרש, נבלם ע"י בלם הפועל תל אביב - והאחרון הורחק, עורר הדים רבים בתקשורת העולמית, כולל לא מעט ביקורות על ההחלטה שלא לבטל את הכרטיס האדום שנשלף לגוטליב, מאחר ונקט מתוך הגנה עצמית. כזכור, האדומים הגישו שתי עתירות שונות להתאחדות לכדורגל, שנדחו על הסף - והבלם צפוי להיעדר ממשחק הליגה הקרוב מול הפועל חיפה.

"בהתחשב בנסיבות, קשה שלא להבין לליבו של גוטליב", נכתב באתר "GIVEMESPORT", "מאחר והוא עדיין יצטרך לרצות את העונש, אף על פי שההתאחדות טענה מפורשות שהיא אינה מסכימה עם החלטת השופט. בישראל, אין מערכת המסוגלת לבטל הרחקה בכרטיס אדום, ואקט ההגנה העצמית של גוטליב יגרום לו להחמיץ משחק עבור קבוצתו. משוגע לגמרי!", נטען באתר הבריטי.

"התקרית הותירה אוהדים רבים מבולבלים", טענו ב"דיילי סטאר", "וכדי להוסיף חטא על פשע, בליגה הישראלית אין מערכת שתבטל כרטיסים אדומים מסוג זה". בנוסף, השוו שם את המקרה לתקרית בה היה מעורב ערן זהבי לפני שבע שנים בדרבי התל אביבי, שם גם הוא הורחק בעקבות עימות עם אוהד שפרץ למגרש. "השיפוט היה מביך", ציטטו שם אוהד שהגיב לסיפור.