קומאן לשחקנים: "האופי שלכם ראוי להערכה"

מאמן בית"ר החמיא. גרצ'קין חש רגישות במפשעה ויעבור צילום

תומר לוי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

לאחר התיקו 1:1 אמש (ראשון) נגד מכבי נתניה, בבית"ר ירושלים דווקא מעודדים. "עכשיו יש קצת אוויר", אמרו בקבוצה. "שנה שעברה היינו יורדים ממשחקים כאלה עם הפסד".

במהלך המשחק, מאמן הקבוצה, ארווין קומאן, זיהה משחק לא טוב מצידו של מרקו ינקוביץ', שינה את המערך ושלח את דוד דגו להניע את ההתקפה, מה שחולל שינוי וגרם לקבוצה מהבירה להיראות טוב יותר אל מול 6,500 האוהדים שהגיעו ודחפו ביציעים.

בסיום ההתמודדות, המאמן ההולנדי הקפיד להסתכל על חצי הכוס המלאה ואמר לשחקניו בסיום: "לא אהבתי את הגישה במחצית הראשונה, אבל האופי לחזור למשחק גם אחרי הפנדל שהחטאנו ראוי להערכה". מנגד, בקבוצה גם הבהירו: "מי שחשב שבגלל הניצחון בדרבי יהיו פה הצגות כדורגל לא נמצא בכיוון. יש פה עוד הרבה עבודה".

מי שלא שותף אמש במשחק הוא ירדן שועה, שכזכור הושעה מכל פעילות ועדיין מחכה לוועדת המשמעת. "צריך לשים את הסאגה שלו מאחור", אמרו בבית"ר. "הוא נשאר כאן והאיכות שלו תעזור לנו בהמשך". בתוך כך, מקסים גרצ'קין חש ברגישות במפשעה במהלך המשחק, ויעבור צילום לבירור חומרת הפציעה, כשבקבוצה מקווים שעצם העובדה שהשחקן שם לב בשלב מוקדם לרגישות זו, תמנע פציעה ממושכת.

בינתיים, בקבוצה מקווים שהרכש החדש, יוסוף קמסו מארה, ינחת בארץ עד סוף השבוע ויכנס לבידוד. השחקן, שצפה במשחק נגד נתניה, אמור להיות בועט הפנדלים והמצבים הנייחים בקבוצה.

"אופי ראוי להערכה" (ברני ארדוב)
"אופי ראוי להערכה" (ברני ארדוב)