בבית"ר מצפים ל-7,000 אוהדים מול נתניה

20:15: החבורה של קומאן מול היהלומים. מחיאס צפוי לערוך בכורה ב-11. שועה לא התאמן עם הקבוצה מיום שלישי

תומר לוי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הבכורה הולכת ומתקרבת. ג'וסואה מחיאס, בלם הרכש של בית"ר ירושלים עשוי לפתוח הערב (20:15) כשהצהובים-שחורים יארחו את מכבי נתניה במסגרת המחזור השלישי של ליגת העל. עם זאת, מיכאל אוחנה ואביאל זרגרי טרם שבו לאימונים, בקבוצה ממתינים לקאמסו מארה.

כשהם מגיעים מעודדים במיוחד מה-0:3 בדרבי הירושלמי מול הפועל ירושלים במחזור הקודם, בבירה יקוו לרשום ניצחון שני ברציפות בליגה ולהעלות את מאזנם בטבלה ל-6 נקודות. כאמור, הוונצואלני החדש של הצהובים-שחורים צפוי לערוך בכורה בקבוצתו החדשה, אך לא בתפקידו המקורי. מחיאס, שמכיר גם את עמדת המגן הימני, אמור להחליף את רועי הרמן שנמצא בספק גדול להתמודדות מול היהלומים אחרי שלא התאמן בשל מתיחה.

בנוסף לשינוי הצפוי ב-11, ארווין קומאן הבהיר לשחקניו את חשיבות המשחק וביקש משחקניו "לייצר המשכיות, לקחת את ההופעה הטובה בדרבי ולהמשיך עם הביטחון קדימה. חשוב לחבר רצף ניצחונות, למרות שיש עוד דברים לשפר והרבה, אבל גם אהבתי הרבה דברים", אמר ההולנדי לחניכיו.

מי שלא ייטול חלק בהתמודדות הוא ירדן שועה. זכר לתקרית עם המאמן באימון הקבוצה בשבוע שעבר, החלוץ ימשיך להיעדר עד ועדת המשמעת שלו שצפויה להתקיים בימים הקרובים. למעשה, השחקן לא מתאמן מיום שלישי.

כמו כן, במועדון ממתינים להגעתו של הקשר קאמסו מארה. הגינאי אמור להיכנס לבידוד של שבוע מרגע הגעתו לישראל. בנוסף לשחקן הרכש, מיכאל אוחנה טרם שב לאימונים עם הקבוצה ולא נראה שהקשר צפוי לעשות זאת בקרוב. גם אביאל זרגרי עדיין לא חזר ומתאמן בצידי המגרש בשלב זה.

עד עתה נמכרו 2,000 כרטיסים לאוהדי בית"ר ירושלים לקראת המשחק הערב מול מכבי נתניה. במועדון מעריכים שיגיעו 7,000 צופים לטדי הערב. כמו כן, בימים האחרונים נרכשו עוד 1,000 מנויים, כשבסך הכל נמכרו 1,800 כאלו.

ההרכב המשוער: איתמר ניצן; ג'וסוואה מחיאס (רועי הרמן), דוד חוג'ה, אופיר קריאף, מקסים גרצקין; עומר לקאו, תמיר עדי, מרקו ינקוביץ'; אדווין ג'סי, ניב זריהן ורי'צמונד בואצ'י

בית"ר ירושלים חוגגת בדרבי. בבירה יקוו לשחזר את התמונות האלו הערב (אלן שיבר)
בית"ר ירושלים חוגגת בדרבי. בבירה יקוו לשחזר את התמונות האלו הערב (אלן שיבר)