7 דקות מגן עדן: כיצד חדרה פספסה את רוטמן

האדומים היו רחוקים דקות ספורות מצירוף קשר בית"ר. הפרטים

יגאל גולדשטיין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

7 דקות מחיזוק משמעותי. בהפועל חדרה ניסו ביומיים האחרונים של חלון העברות לצרף לשורותיהם את שחקן הכנף של בית"ר ירושלים, לירן רוטמן. בין הקבוצות התקיים מו"מ כשההצעה של החדרתים עמדה על 50 אלף ש"ח תמורת שחרורו של הקשר.

חצי שעה לסגירת חלון העברות, נדמה היה שהעסקה לא תצא לדרך ובמועדון כבר אישרו שהוא לא יצטרף. אך על פי אנשי חדרה, 7 דקות לסיום חלון ההעברות, בית"ר ירושלים הודיעה להם כי רוטמן רשאי לעזוב ללא תמורה. בחדרה ניסו להגיע לסיכום מהיר על החוזה, אך ללא הצלחה. רוטמן נשאר בבירה ואצל האדומים הודו שהיו אלה שבע דקות מותחות מאוד. "אם היו לנו עוד עשר דקות, רוטמן היה שחקן שלנו", אמר גורם במועדון.

במועדון ינסו לצרף את הקיצוני שוב בינואר, שכן הוא מסיים את חוזהו בקיץ ובמהלך השיחות הבהיר שהוא מעוניין לשוב לחדרה במדיה שיחק בעונה שעברה.

לקראת המפגש מול הפועל ירושלים בראשון (18:50, ישיר ב-5LIVE), מנחם קורצקי צפוי לקבל בחזרה לסגל את מקסים פלקושצ'נקו שעשוי לקבל דקות ראשונות העונה. ההחלטה בנוגע לשילובו תתקבל היום (שישי) לאחר האימון המסכם.

מנגד, מנשה זלקה (קורונה) ועומר פדידה (פציעה) ימשיכו להיעדר. המאמן עשוי לעבור למערך הכולל ארבעה שחקני הגנה, לאחר שפתח נגד מכבי חיפה (0:0) והפועל ב"ש (2:2) עם שלושה בלמים. בחדרה מחפשים ניצחון ראשון העונה לאחר שתי תוצאות תיקו נגד קבוצות פייבוריטיות.

מקסים פלקושצ'נקו. יקבל דקות ראשונות? (אלן שיבר)
מקסים פלקושצ'נקו. יקבל דקות ראשונות? (אלן שיבר)