הרכש החמישי: עומר לקאו סיכם בבית"ר

הקשר (23) סגר לעונה עם אופציה: "שמח לחתום במועדון מפואר"

יגאל גולדשטיין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים ממשיכה במסע הרכש שלה, כאשר היום (שישי) עומר לקאו חתם במועדון לעונה עם אופציה. הקשר בן ה-23 הוא הרכש החמישי של המועדון הקיץ אחרי אדווין ג'סי, ריצ'מונד בואצ'י, עמית כהן וניב זריהן.

לקאו אמר לאתר הרשמי לאחר החתימה: "אני שמח לחתום במועדון מפואר כמו בית"ר ירושלים. עבדתי קשה כל הקיץ על מנת להוכיח את עצמי ואני שמח שזה השתלם. קיבלו אותי עם הרבה חום למועדון, ואני רוצה כבר להתחיל לשחק ולשמוח עם האוהדים. מודה לצוות המקצועי על האמון שקיבלתי".

בית"ר, כהרגלה, פרסמה על "בישול" כחצי שעה לפני ההודעה הרשמית. הבעלים משה חגג רמז על החתמת בלם כשצייץ: "החלפנו בלמים ברכב, עכשיו מרגיש יותר בטוח", אך בסופו של דבר הקשר האחורי הוכרז כרכש החדש. לקאו שנבחן לאורך השבועות האחרונים בקבוצה יצטרף לסגל המתחדש של ארווין קומאן.

באתר הרשמי של בית"ר החמיאו לקשר: "לקאו, שגדל במחלקות הנוער של מכבי ת"א ועירוני ק"ש, שיחק בליגת העל בעירוני ק"ש, הפועל חדרה והפועל כפר סבא. לקאו רשם גם מספר הופעות בנבחרת הצעירה של ישראל ואף שימש כקפטן שלה. עומר מתנשא לגובה של 1.80 ס"מ, ונחשב לשחקן מוכשר וצעיר שיהיה חלק מחוליית הקישור החדשה בצהוב-שחור.

מאז תחילת הקיץ, הקשר הגיע עם עוד עשרות נבחנים, הותיר עומר רושם טוב, וגם ביציאה למחנה המשיך את היכולת הטובה, והשתלב מצוין גם מבחינה חברתית. הוא שותף בכל משחקי ההכנה, והוא משחק כקשר אחורי או מרכזי". לקאו חתם באמצעות סוכנו ניר קרין.

לקאו. ירד ליגה עם כפ"ס (אודי ציטיאט)
לקאו. ירד ליגה עם כפ"ס (אודי ציטיאט)
מעבר לתגובות