תמה הסאגה: ממן חתם לשנתיים. סמאדיה סיכם

חלוץ א.א. פאחם יצטרף. 0:2 להפועל חיפה על רעננה בהכנה, שער בכורה לאלן אוז'בולט

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

עמנואל סמאדיה, ששיחק בעונה שעברה בהפועל אום אל פאחם, סיכם בהפועל חיפה. החלוץ ששיחק 18 משחקים וכבש שער אחד יחתום בימים הקרובים. הבעלים יואב כץ נתן אור ירוק להחתמת השחקן אחרי שהמאמן אלישע לוי התרשם ממנו באימונים האחרונים.

במקביל, סאגת חנן ממן הגיעה לסיומה. הקשר ואחד הסמלים של המועדון חתם לשנתיים. ממן יזכה לשדרוג בשכרו ואם ישחק בעונה השנייה 70 אחוזים מהמשחקים, חוזהו יוארך אוטומטית לעונה שלישית. "כל צד התפשר לטובת השני וחשוב שממן יישאר אצלנו", אמרו במועדון.

כעת, יעבור המאמן להתעסק במציאת קשר אחורי זר כדי להשלים את הסגל. אם התקציב יאפשר בשל מגבלות הקורונה ייתכן ויצורף ישראלי נוסף אבל כרגע המטרה היא להתרכז רק בהבאת זר נוסף.

בעניין אחר, בהפועל חיפה יכולים להיות רגועים. אחרי שבדיקת הקורונה של גל אראל חזרה שלילית, כעת גם השחקן השני ששוחרר מהמחנה, לואיי טאבא, קיבל תשובה שלילית שהצביעה על כך שהוא למעשה סובל רק ממחלה ויראלית.

בתוך כך, הפועל חיפה ערכה משחק אימון מול הפועל רעננה מהליגה הלאומית וניצחה 0:2, במה שהיה הניצחון השלישי שלה בהכנה. גיא משפתי הבקיע ראשון בדקה העשירית ואלן אלן אוז'בולט הכפיל עם שער בכורה (40). סאקו טורה ערך הופעת בכורה ושיחק 30 דקות, חנן ממן שהחלים מפציעה שיחק אף הוא 30 דקות.

ממן. נשאר אדום שחור (מאור אלקסלסי)
ממן. נשאר אדום שחור (מאור אלקסלסי)
מעבר לתגובות